La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1417 Culés

2

Depay ławeczka. Napastnik zamiast być pierwszym obrońcą, to przechodzi obok i jak ma działać pressing? Już lepiej pomocnika jakiegoś tam wsadzić.

0

@Rewolucja123 Depay na 9 to też nie najlepszy pomysł. Zdecydowanie lepiej radził sobie na skrzydle. Niestety u nas to normalka aby wystawiać piłkarzy na nie swoich pozycjach.

0

@domin1515 To już inna sprawa, bo i tak nikogo lepszego tam nie mamy, chyba że pomocnika. On w ogòle nie pracuje w pressingu, w zeszłym tygodniu był cały tydzień, a Xavi dał nawet 2 dni wolnego. Pora na odpoczynek głowy Depay'a. Za dużo gra.

0

@Rewolucja123 A kto wtedy będzie stwarzał zagrożenie pod bramką? Depay jednak jakiś tam ciąg na bramkę ma. W tej chwili to on próbuje grać tyłem do bramki, na zastawkę, co nie jest jego ulubioną rolą. Myślałem, że interesujesz się taktyką i jakieś pojęcie tam masz.

0

@Zoker Drużyna musi się nauczyć polegać na środkowych pomocników, a nie 9. Depay jedynie gra z zawodnikiem na plecach, lepiej pomocnika kolejnego wstawić i budować przewagę w środku. Depay jest aktualnie bez formy i nie gra nawet w pressingu przechodząc często obok, a tak to dodatkowy pomocnik naciśnie rywala, a to cofnie i ułatwi wyjście spod pressingu zamiast lagę grać, jedynie w ataku musiałby być dopiero gdzieś przy stoperach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?