La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1606 Culés

2

Najgorsze co może chyba być to jest to, że Bayern zagrał z nami na takim luzie i bez żadnych problemów… Jakby naprawdę chcieli to by nam bez problemu wsadzili znowu 8 bramek. Serio, to jest bardzo smutne… W lidze niemieckiej mają trudniejszych rywali.
Niesamowity zjazd Barcelony jak i jej piłkarzy.
To co się dzieje choćby z de Jongiem albo ter Stegenem jest straszne. Niesamowita obniżka formy w wykonaniu Niemca. Zamiast się rozwijać to on słabnie. W 2015 roku pamietam mecz w Monachium co wyczyniał w bramce - teraz jest to ręcznik, każdy strzał wpada. Masakra.
Frankie de Jong - chłopak został chyba sprowadzony na ziemię i jeden sezon zrobił z niego gracza za 100 baniek a teraz gość jest dramatem i cieniem samego siebie z Ajaxu - źle to wygląda. Szkoda mi Xaviego w tej chwili. Absolutnie nie odpowiada za to, że Barca odpadła z tej LM. Za to odpowiada klub i Ronald Kouman.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?