- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1554 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
78
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Batys
5
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
19 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1554 Culés
6
Wszystkie nasze blamaże w UCL w ostatnich 8 latach:
-Dwumecz przegrany 7:0 z Bayernem w 1/2 finału LM w sezonie 12/13
-4:0 z PSG w 1/8 LM w sezonie 16/17 i 3:0 z Juventusem w tym samym sezonie w 1/4 finału LM
-3:0 z Romą w 1/4 finału LM w sezonie 17/18
-4:0 z Liverpoolem w 1/2 finału LM w sezonie 18/19
-8:2 w JEDNYM MECZU z Bayernem Monachium w 1/4 finału LM w sezonie 19/20
-3:0 na Camp Nou z PSG w 1/8 finału LM w sezonie 20/21
-2x3:0 z Bayernem i 3:0 z Benfica, co skutkowało nie wyjsciem z grupy LM do fazy pucharowej tych rozgrywek w sezonie 21/22.
Boże kochany jak to wygląda. Sezon 12/13 jeszcze jakos można przebaczyć i zrozumieć, bo sporo problemów było wtedy z Tito, kontuzje, Fabs na 9 itp.
Żadna inna drużyna nie zbłaźnila się tyle razy w tak krótkim czasie i to jeszcze 6 SEZONOW Z RZEDU!
11/12, 13/14 i 15/16 odpadalismy kolejno w 1/2, 1/4 i 1/4, ale to głównie przez słaba skuteczność, albo tez błąd sędziowski bodajże w sezonie 15/16.
Co „najlepsze” przez te wszystkie lata w tych wszystkich meczach uczestniczyły twarze takie jak Pique, Busquets, czy Alba. Do czego ten klub został doprowadzony przez wygranie trypletu w sezonie 14/15. Wielka Barcelona wróci, tylko za ile lat? O to jest pytanie. Przykre, ale właśnie ostatnie sezony pokazują tez kto jest prawdziwym kibicem. La Rambla Familia zawsze będzie kox i zawsze będzie kibicowała temu klubowi!
1
@DaPidejpi Dejpi Chelsea remis...z Zenitem
1
@Encore wiem. Uj może jakiś ciekawy mecz będzie Chelsea vs Bayern czy cos
1
@DaPidejpi Barca jest frajerem na arenie międzynarodowej od dobrych kilku lat. Każdy sezon teraz nie obywa się bez kilku dobrych łomotów.
1
@DaPidejpi Ja chciałbym zauważyć jak różnych trenerów mieliśmy w tym czasie, a i tak dostawaliśmy w pape, natomiast la rambla przy problemach uważa, że zmiana trenera to NA BANK wszystko zmieni :P
1
@DaPidejpi w 20/21 było 1:4 z PSG na Camp Nou + można dorzucić 0:3 u siebie z Juve prowadzonym przez Pirlo.
1
@priest9999 faktycznie, mój błąd