La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 619 Culés

konto usunięte

7

Xavi powinnien odstrzelić główne twarze największych kompromitacji ostatnich lat jak Pique Busi S.Roberto czy nawet Ter Stegen, a nie znów zabawa w półsrodki

0

@Barca1992 Pique gra za paczkę czipsów. Roberto nie gra wcale, Ter Stegena sprzedamy za grosze za które nikogo nie kupimy.

Dawaj odstrzelimy Pique i będziemy grać Araujo Minguesa, a jak Araujo odejdzie to Garcia + Minguesa
Dzięku kur** za radę miszczu. Że też na to nikt nie wpadł żeby ich odstrzelić ... głupi ludzie chyba na świecie tylko ty mundry

0

@Barca1992 Busi powinien zostać, ale Roberto i Pique faktycznie już chyba powinni sobie odpuścić.

3

@zenoowity Co z tego, że Pique gra za paczkę czipsów jak gra słabo?

0

@Kgorecki2500 Co z tego że gra słabo skoro wszyscy inni grają gorzej ? Wywalić Pique dla zasady ? Żeby grał ktoś kto gra gorzej ? Nic na nim nie zarobisz bo on chce tu kończyć karierę i nie da się sprzedać ... a nawet jeśli to kasa pokroju kasy za jakiegoś młodzika z Barcy B ... nikogo za tą kasę nie kupisz i nie obniżysz płace bo gra za darmo.
A i tak Pique to był jeden z jaśniejszych punktów na tym wczorajszym gównie ... jeżeli już mamy mówić o jakichś ... więc nie wiem o co chodzi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?