La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1820 Culés

6

@DaPidejpi Ty to się znasz na tym żużlu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://zapodaj.net/e4e08f9bfb4cd.jpg.html

konto usunięte

2

@ToWinaSedziego Nie musisz wklejać komentarzy kolegi. On się sam wyjaśnia po kolei z góry na dół.

konto usunięte

2

@ToWinaSedziego ja bluźnię bo ogladam Pottera gdy leci żużel, a Maxowi zwróciłem honor. Wygrał i psyche ma jak Rafonix

konto usunięte

1

@koziar dziekuje za miłe słowa

5

@ToWinaSedziego Belg XD

konto usunięte

2

@ToWinaSedziego chlopak sie sam roastuje w co raz to nowych swoich postach ostatnio

0

@DaPidejpi najważniejsze że nie będzie magika panowie :D

konto usunięte

1

@HighestInTheRoom ma pochodzenie belgijskie wiec nie widzę tutaj błędu

konto usunięte

0

@Rust_Cohle poczuł się po tym jak raz mnie "pojechał"

konto usunięte

1

@ToWinaSedziego magik już był robiony 3 razy dzisiaj

0

@DaPidejpi ale trzeba oddać Lewisowi że wykazał się refleksem chudego byka na starcie.

konto usunięte

0

@MesQueUnClub96 akurat z tym, ze Cie pojechal to dobrze zrobił

konto usunięte

1

@ToWinaSedziego No uczył się od samego mistrza Marcina Krasuckiego wiec wie co i jak

0

@DaPidejpi Ale jest Holendrem ;) Tutaj notka z wikipedii.

''Max Emilian Verstappen – holenderski kierowca wyścigowy, mistrz świata Formuły 1 w sezonie 2021 W wieku 17 lat i 166 dni został najmłodszym kierowcą, który uczestniczył w wyścigu Formuły 1. Jego debiutanckim wyścigiem było Grand Prix Australii 2015 dla Scuderii Toro Rosso.''

Mój pradziadek z pochodzenia był Węgrem, ale ja mimo wszystko jestem Polakiem ;P

konto usunięte

1

@HighestInTheRoom No tylko, ze jest różnica jak twój dziadek był Węgrem, ale ty się urodziłeś w Polsce i twoi rodzice są Polakami i urodzili się w tym kraju niż jak Max, którego matka jest Belgijka i on sam ma takie obywatelstwo, a tutaj dowód tez z Wikipedii
„Verstappen posiada dwa obywatelstwa – belgijskie (ze względu na fakt, iż jego matka jest Belgijką) i holenderskie. Choć mieszkał w Bree, to postanowił jeździć z holenderską licencją, gdyż „bardziej czuje się Holendrem”
Nie neguje, ze jest Holendrem bo jest, co sam bardziej czuje, ale błędem nie jest to jak określam go Belgiem skoro ma ich obywatelstwo

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?