- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1820 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
3
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
12
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1820 Culés
6
@DaPidejpi Ty to się znasz na tym żużlu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://zapodaj.net/e4e08f9bfb4cd.jpg.html
2
@ToWinaSedziego Nie musisz wklejać komentarzy kolegi. On się sam wyjaśnia po kolei z góry na dół.
2
@ToWinaSedziego ja bluźnię bo ogladam Pottera gdy leci żużel, a Maxowi zwróciłem honor. Wygrał i psyche ma jak Rafonix
1
@koziar dziekuje za miłe słowa
5
@ToWinaSedziego Belg XD
2
@ToWinaSedziego chlopak sie sam roastuje w co raz to nowych swoich postach ostatnio
0
@DaPidejpi najważniejsze że nie będzie magika panowie :D
1
@HighestInTheRoom ma pochodzenie belgijskie wiec nie widzę tutaj błędu
0
@Rust_Cohle poczuł się po tym jak raz mnie "pojechał"
1
@ToWinaSedziego magik już był robiony 3 razy dzisiaj
0
@DaPidejpi ale trzeba oddać Lewisowi że wykazał się refleksem chudego byka na starcie.
0
@MesQueUnClub96 akurat z tym, ze Cie pojechal to dobrze zrobił
1
@ToWinaSedziego No uczył się od samego mistrza Marcina Krasuckiego wiec wie co i jak
0
@DaPidejpi Ale jest Holendrem ;) Tutaj notka z wikipedii.
''Max Emilian Verstappen – holenderski kierowca wyścigowy, mistrz świata Formuły 1 w sezonie 2021 W wieku 17 lat i 166 dni został najmłodszym kierowcą, który uczestniczył w wyścigu Formuły 1. Jego debiutanckim wyścigiem było Grand Prix Australii 2015 dla Scuderii Toro Rosso.''
Mój pradziadek z pochodzenia był Węgrem, ale ja mimo wszystko jestem Polakiem ;P
1
@HighestInTheRoom No tylko, ze jest różnica jak twój dziadek był Węgrem, ale ty się urodziłeś w Polsce i twoi rodzice są Polakami i urodzili się w tym kraju niż jak Max, którego matka jest Belgijka i on sam ma takie obywatelstwo, a tutaj dowód tez z Wikipedii
„Verstappen posiada dwa obywatelstwa – belgijskie (ze względu na fakt, iż jego matka jest Belgijką) i holenderskie. Choć mieszkał w Bree, to postanowił jeździć z holenderską licencją, gdyż „bardziej czuje się Holendrem”
Nie neguje, ze jest Holendrem bo jest, co sam bardziej czuje, ale błędem nie jest to jak określam go Belgiem skoro ma ich obywatelstwo