La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1160 Culés

1

Ogląda ktos Dexter new blood ?

Powiem szczerze, że mega sezon.
Świetny Dexter, Harrison i świetne Iron Lake (z gorącego Maiami do mieściny skutej lodem).

Niestety obawiam się, że to będzie ostatni sezon Dexa :( :|
Zakończenie będzie takie jakie miało byc / powinno być kilka lat temu, że Dex pewnie zostanie zabity, albo skończy na krześle śmierci. Bardzo ciekawi wątek Harrisona, co zrobi Dex czy pomoże mu zapanować nad rządzą krzywdzenia czy to ukróci.

konto usunięte

1

@VamosGirl Ooooo świetnie wiedzieć że już jest! wiedziałem że ma być ale nie wiedziałem kiedy :) poczekam do końca i obejrze ciurkiem ;)

0

@Ghotti Wyszło już 6 odcinków :)
W internecie już są odcinki z PL napisami :)

Moim zdaniem świetny :)

konto usunięte

0

@VamosGirl widzę opinie ze 8+ takze fajnie fajnie, bo Dexter to dla mnie kozak

1

@VamosGirl Jako wielki fan Dextera muszę się niestety nie zgodzić. Uważam, że nowy sezon jest słaby, brakuje w nim tego mrocznego klimatu, który był lata temu. Nie oglądałem jeszcze 6 odcinka więc muszę nadrobić, liczę również, że kolejne czymś mnie jeszcze zaskoczą i zmienię końcowe zdanie.

1

@domin1515 Tu się z Tobą zgodzę, że nie ma już tego klimatu jak w sezonach 1-4. Już sam Dex nie jest główną postacią serialu itp.. Tylko 1 morderstwo w stylu Dexa. Ale jak dla mnie w porównaniu do poprzednich sezonów ten jest świetny.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?