- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1168 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1168 Culés
3
Haaland może przyjść tylko w jednym wypadku, jak Laporta podpisze umowę z CVC.
Nie zrobił tego dla Messiego, więc trudno mu będzie wytłumaczyć teraz taki ruch.
No i jeszcze stoi przed jednym dylematem, może dostać jednorazowy zastrzyk gotówki ale nie ma gwarancji poprawy wyników.
Historia może go zapamiętać jako tego, który w zamian za chwilową "pożyczkę" pozbawił klub cześć dochodów na lata bez gwarancji wyników.
Ja na jego miejscu odpuściłbym wszystkie głośne transfery i skupił się na młodych talentach. Jak nie teraz to kiedy? Co szkodzi kupić na skrzydła młodych, jak wyniki i tak będą średnie a ci co są za dużo nie dają.
3
@pyra92 Pierwsze dwa zdania i juz sie mylisz i kłamiesz. Nie zrobił tego by zadłużyć nas na 50 lat. Teraz warunki mają być inne i cvc trochę zmiękło jeśli wierzyć prasie.
1
@pyra92 "Haaland może przyjść tylko w jednym wypadku, jak Laporta podpisze umowę z CVC", a ja sądzę, że potrzeba jeszcze kilku rzeczy, np. odejścia Coutinho lub Dembele oraz kilku innych zjadaczy budżetu płacowego (Umtiti).
0
@kuz jeżeli sądzisz, że fundusz inwestycyjny podpisze cokolwiek na swoją niekorzyść to xD
ktoś sypie miliardy i zabezpieczy się na wszystkie możliwe sposoby, kluby w przyszłości na tym stracą i Perez dobrze o wym wie i nigdy tego nie podpisze
0
@pyra92 sprowadzenie Halanda jest ważniejsze niż było zatrzymanie Messiego. Według mojej osobistej teorii Laporta celowo pozbył się Argentyńczyka.
0
@Abominacja Ja bym obwinił po równo i Laportę i Messiego, pierwszy wiedział, że to się nie uda i udawał głupa do końca, drugi chciał zarabiać ile zarabiał i nie podszedłby na żadne darmowe umowy i bonusy po zakończeniu kariery.
0
@kuz zarzucasz mi kłamstwo a później piszesz "jeśli wierzyć prasie"
HAHAHAHA
0
@pyra92 No, zarzucam bo twierdzisz ze sierpień i oferta z wtedy jest taka sama, a na bank nie jest skoro Laporta rozważa podpisanie.