La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1710 Culés

2

Tak swoją droga Jastrzębski Węgiel i Zaksa Kedzierzyn-kozle z kompletem wygranych w grupie LM. Zostały jeszcze 4 mecze, ale myślę, że dla każdej z nich formalnością powinny być przynajmniej dwa z nich.

Projekt Warszawa także walczy. Do tej pory 1 mecz i przegrana w Tie-Breaku. Ciekawe czy uda im się (przynajmniej 2 miejsce spokojnie w zasięgu). Oby!

1

@michal26 Co do Zaksy taka ciekawostka mi wpadła w oczy. Jeśli weźmiemy pod uwage 2 ostatnie edycje LM + obecna edycja to w fazie grupowej bilans Zaksy to na 14 meczów 14 zwycięstw, a punkty to 41/42. Jednym słowem miazga. W tym roku będzie trudniej o podtrzymanie passy, bo Civitanova jest piekielnie mocna, ale szanse są. Ważne jednak by zdobyć jakiekolwiek pkt z Włochami, a super byloby wygrać 1 mecz, bo wyjście z grupy z 2 miejsca nie jest proste(wychodza tylko 3 z 5) i potrzeba minimum 12pkt i 4 zwycięstw, a i to może byc za mało.

1

@michal26 Skra też ładnie w Pucharze CEV idzie

0

@kulek22 patrząc na przeciwników jakich miała skra to tam brak zwycięstwa byłby minimum katastrofa

1

@michal26 projekt mimo wszystko wywiózł punkt z bardzo ciężkiego terenu w dodatku grając osłabionym także oni muszą powalczyć co do jastrzębia to oni muszą wyjść z 1 misjca a zaska powalczy z lube bo mają ku temu predyspozycje

0

@Xxxbarca4ever No tak jest jak piszesz :)
Pewne jest chyba to, że Jastrzębie i Zaksa będą grac dalej. Projekt - tutaj licze na mocne drugie miejsce.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?