La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1490 Culés

8

W sumie to jak tak dokładnie wszystko przemyśleć, to serio można uwierzyć, że Bartek to ukryty fan Białych i zrobił wszystko co mógł, by zniszczyć Barcelonę :DD
W każdym aspekcie jego zarządzania jest coś, czego wprost nie idzie logicznie wytłumaczyć. Doprowadził ten klub do ruiny finansowej, sportowej, wizerunkowej i jakby mógł spierniczyć coś jeszcze, to mógłbym się śmiało z każdym założyć, że bez problemu by mu się to udało. To jest aż niepojęte, żeby wiedzieć o problemach budżetowych, a jednak i tak dawać kontrakty opiewające na "grube" miliony piłkarzom. Przecież on musiał wiedzieć co się święci i nie wierzę, że miał w tym jakiekolwiek dobre intencje, ale po prostu mu nie wyszło xD. Uwierzyłbym w to może jakbym miał z piętnaście lat mniej, no ale tak się składa, że nie mam i w to nie wierzę :D
Serio ciężko jest mi o tym myśleć w innym świetle. Jeśli chłop nie jest ukrytym fanem Białych, to pozostaje mi sądzić, że jest największym dzbanem na świecie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?