La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1086 Culés

0

Czwarta fala powoli wygasa, widać jak bardzo lockdowny były niepotrzebne

0

@ChampionLW wygasa, jasne xD

1

@ChampionLW ciekawe jak tam w Czechach. Mają już którąś fale, ale nie mają dostępu do morza.

2

@ChampionLW to ta fala co rozpoczęła się w połowie sierpnia?
I jak nie pomagają? Przecież minister powiedział, że to dzięki obostrzeniom wprowadzonym przedwczoraj mamy dzisiaj lepsze statystyki

0

@ChampionLW będzie zaraz 5 wchodzi omikron.Ludzie którzy się nie zaszczepili po 9 miesiącach ich poziom przeciwciał spadnie wraz z tymi przeciwciałami które na omikrona działają.Na dziś na 20 mln szczepień 3, 4 ml tydz temu była zaszczepionych.Za chwilę ci ludzie stracą ochronę.Bo te grupy starsi ludzie choroby wspoistniejace i słaba odpowiedz immunologiczna które miały ochronę przez 6 miesięcy chorowały teraz. Od stycznia to czas zdrowych ludzi na chorowanie omikron przechodzi przez znaczną cześć przeciw ciał i obrona jest ustawiona na poziomie komórkowym gdzie wirus wnika do komorek i limfocyty t zaczynają chronić i ograniczają proces niszczenia przez wirusa.Bo przeciw ciała chronią przed wniknięciem do komórki.Oczywiście niezaszczepieni bo wiadomo że przy omikronie możliwa jest reemisja to ze przeszedłeś wirusa cię nie chchroni.Więc kolejna fala jest przed nami.Jak w zeszłym roku a święta sylwester wyjazdy takie krupówki zrobią swoje .Też powroty z zagranicy.Do marca będzie żniwo śmierci.zresztą rekord śmierci w zeszłym roku był w nowym roku i wyniósł ponad 800 osób.

konto usunięte

1

@Borneo według ekspertów ten cały omicron jest bardziej zaraliwy, ale łagodnejszy w przechodzeniu więc skończ z tym wieszczeniem"żniw śmierci" jak rząd po 4 fali nie zamknie kolejny raz służby zdrowia dla chorych to nie będzie żniw

0

@Barca1992 tak mówili na początku teraz że muszą być odpowiednie przeciw ciała z tych co powstają jeśli ich jest mało to lipa .Dlatego 3 dawka jest potrzebna bo je produkuje.Jeśli nie masz ich to zaczyna bronić cię pamięć komórkowa ale juz w momencie przeniknięcia wirusa do komórki co oznacza juz niszczenie bo przeciw ciała bronia cię jak wirus do komórki ci nie wniknie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?