La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1010 Culés

1

https://businessinsider.com.pl/biznes/weglowa-zapasc-kopalnie-pracuja-na-pelnych-obrotach-elektrownie-celowo-hamuja/3zwzp3d

Ktoś jeszcze wierzy, że nie wyłączą nam prądu w zimie? Nie wiem na ile, ale to prawie pewne, że tak będzie.

0

@ranger3120 no jeszcze tego brakowało :)

9

@ranger3120 I górnicy chcą podwyżek. Kur co to jest za grupa to głową boli. Potrzeba atomówki, potrzeba wiatraków, a nie piłowania grupy społecznej która zawsze ma zam mało i wiecznie płacze o podwyżki.

0

@tbas wolę żeby dostali tą podwyżkę niż żebym później przez to nie miał mieć prądu...

3

@ranger3120 A ja byśmy zaczęli robić to co potrzeba. A Atomówka i źródła odnawialne to must have.

1

@tbas a no to atomowa to wiadomo, + kilka bomb atomowych w razie czego, zawsze to jakiś bufor bezpieczeństwa:P

1

@tbas Wiatraki bez prądu z węgla nic nie znaczą. W Polsce trzymają się wyłącznie dzięki choremu systemowi zielonych certyfikatów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?