La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1763 Culés

3

Petycja od internatów do Netflixa o odsunięcie showrunnerki Lauren Schmidt Hissrich od Wiedźmina. Z jednej strony to adaptacja książek więc może inicjować takie pomysły jakie chce tak naprawdę, z drugiej strony nie dziwie się w ogóle fanom tego uniwersum. Ogląda mi się serial nawet nie najgorzej ale ja patrzę na niego jak na oddzielny byt.
Moim największym minusem do tej pory jest absurdalnie słaba oprawa muzyczna, ona nie jest słaba, jest tragiczna xd

https://www.gry-online.pl/newsroom/fani-wiedzmina-zadaja-od-netflixa-odwolania-showrunnerki-lauren-s/z521011

0

@Jakchcesz Gdzie podpisać?

2

@Jakchcesz No i zrobione. Obywatelski obowiązek spełniony.

2

@Jakchcesz zrobione.

konto usunięte

3

@Jakchcesz to ta co powiedziała, że odrobinę rasizmu w drugą stronę nie zaszkodzi, bo przynajmniej się wyrównają rachunki za dawne krzywdy na czarnych? Abominacja człowieka

2

@Jakchcesz Wielka szkoda, że HBO nie wzięło się za ten serial. Mimo, że finał gry o tron schrzanili to i tak był to serial na nieporównywalnie większa skalę od wiedźmina.

0

@masq Nie wiem czy tak powiedziała ale jeśli tak to obrzydliwe... Ale jej pomysły na ten serial mi się nie do końca podobają.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?