La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 877 Culés

5

Moriba nie ma szans na powrót do Barcelony. Po pierwsze za to jak potraktował klub, który mu dał prawdziwą szansę, a po drugie sytuacja finansowa Barcelony na to nie pozwala. Lipsk zapłacił za niego 16 mln + około 5 mln zmiennych, a on ma 5-letni kontrakt, więc trochę trzeba by wyłożyć.

Moriba gra na jednej pozycji, którą mamy bardzo dobrze obsadzoną. Pozostałe formacje wymagają wzmocnień (napastnik, skrzydłowy), więc jego ewentualny transfer powinien być na dalekim, dalekim planie.

Cieszę się, że odszedł, bo tak naprawdę pokazał się tylko w kilku meczach, a woda sodowa uderzyła mu do głowy. Powinien zwolnić swojego agenta, bo zatrzymał jego karierę gdy ta zaczynała nabierać rozpędu. Dzięki jego odejściu mamy szansę podziwiać Gaviego czy Nico, którzy otrzymują większą ilość minut niż gdyby grał u nas Moriba.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?