La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1820 Culés

1

1

@Kamilos84 USA, Rosja, Chiny, Niemcy, Francja, UK... Historia pokazywała nie raz, że tym narodom po prostu się nie ufa. To żadna nowość.

2

@Kamilos84 Deklaracje Rosji okazały się warte tyle samo co deklaracje Zachodu o pomocy Ukrainie.

1

@FC1899Barca nie można ufać żadnym mocarstwom niestety

konto usunięte

2

@Kamilos84 zgłębiłem troszkę ten temat i niestety w tamtym momencie Ukraina nie była w stanie zarówno pod względem ekonomicznym (panowała straszna bieda i głód) oraz technicznym (tj. brak odpowiednich specjalistów) zapanować nad nuklearnym arsenałem jaki otrzymała w spadku po rozpadzie ZSRR. Dodatkowo presja mocarstw, tj. Rosji, UK, czy USA była tak ogromna że nowo odrodzona Ukraina nie byłaby w stanie się temu przeciwstawić. Poza tym zostali przekupieni, tj. kasa i dostęp do różnych rzeczy za zrzeczenie się arsenału. Patrząc na to przez pryzmat obecnej sytuacji przydałoby im się posiadać choć trochę tego na "zapleczu", ale cóż.

0

@Kurkmen Właśnie podobno specjalistów to oni mieli w bród, bo ZSRR tworzył swój arsenal nuklearny w dużej mierze na Ukrainie. Finansowo nie było ich stać aby to utrzymać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?