- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 800 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 800 Culés
12
Tego dnia (24.12) 24 lata temu na antenie Canal Plus został wyemitowany 1szy odcinek polskiego sit-comu "13 Posterunek" zatytułowany "Nowy komendant". Nie pytam jak wspominacie ten serial, bo zapewne teraz zajadacie się barszczykiem z uszkami. Zostawie tylko oznaczenie dla @macio_944 , ktory wiem, że lubi ten serial Ślesickiego. :)
3
@Ojciec5tkidzieci najlepszy polski serial komediowy
2
@DaPidejpi fajny ale mimo wszystko Miodowe lata lepsze
1
@DaPidejpi dla mnie może nie najlepszy (wole ML), ale bardzo dobry. Ale tylko 1szy sezon - drugi do mnie nie przemawiał (jedynie odcinek z maturą lubie).
0
@Ojciec5tkidzieci niektóre odcinki to top, szczególnie Pershing. :D
1
@clyde Ja najlepiej wspominam chyba Stępnia z obsady. Walczewski go super zagrał. Cezarego nie liczę, bo to kultowa rola. Ale ogólnie Pazura miał wtedy swój prime.
2
@Ojciec5tkidzieci Oglądałem dzisiaj odcinek na yt Pchły i rosyjska mafia :D
1
@LionelM95 mnie miodowe lata jakos tak bardzo nie rajcują. Kiedyś tak, ale jak już starszy się zrobiłem to mniej
1
@puyol_presidend5 Haha, lubie ten odcinek. :D Najlepsze wg mnie to chyba "Homer", "Dziwki i CKM" oraz "Wssystkie kobiety Czarka". :) Aha i ten z wanna, wieczorem kawalerskim i paintballem, gdzie Luksus i Arnie walcza z druzyna Czarka.
@DaPidejpi Miodowe Lata są bardziej stonowane, zas 13 Posterunek i ilosc głupot (w pozytywnym słowa znaczeniu) to juz jazda bez trzymanki.
2
@Ojciec5tkidzieci To z wanną to Pojedynek :D Fajne też trupy w szafie, wymiana międzynarodowa, oj większość gitówa :d
0
@puyol_presidend5 Prawda! :)