- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1448 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1448 Culés
0
W obecnej sytuacji i prawdopodobnym odejściu Sousy, najbardziej boli mnie to, że Stachu Czerczesov dosłownie parę dni temu znalazł klub do trenowania (Ferencvaros bodaj) :(
0
@panczo wszystko da radę rozwiązać. Myślę że PZPN mógłby zapłacić Węgrom za Stacha
0
@panczo O co chodzi z tym kultem Czerczesowa?
0
@Beztroskii 1) Jeśli lubi się jakiegoś trenera, to czy od razu musi to być kult jednostki ?
2) Stachu reprezentuje pewną starą, twardą trenerską szkołę i na tym polu jest trochę gatunkiem wymierającym
0
@panczo 1) Przecież to oczywiste, ze nie chodzi mi o Twój pojedynczy komentarz, a ogólna prowadzona narracje co do jego osoby.
2) I nie odnosi sukcesów. Nasi piłkarze raczej nie przyjęliby zamordyzmu. A przygoda z Rosja pokazuje, ze średnio sobie radzi w roli selekcjonera.
0
@Beztroskii
1) ok, nie zauważyłem tej ogólnej narracji, ale ja tutaj nie śledzę wszystkiego i nie regularnie, więc może mi to umknęło po prostu,
2) no właśnie może dlatego wreszcie przydałoby się, by to trener decydował o drużynie, a nie jej najlepszy zawodnik i takich Sławków Peszko już nie będzie w kadrze. Być może wreszcie, nie będziemy turnieju zaczynać od klopsu bramkarza, ponieważ Wojtek Szczęsny zajmie miejsce, które już dawno powinien zająć czyli poza kadrą... Przygoda z Rosją, rzeczywiście średnio udana, ale tez mam wrażenie, że rosyjki football obecnie znajduje się nieco na zakręcie i piłkarzy z potencjałem jest tam chwilowy deficyt. Myślę z kolei, że z naszej reprezentacji można znacznie więcej wykrzesać niż zrobił to nawet Sousa, wiec może warto.