La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 888 Culés

1

Ale fajny mecz Śląska Wrocław z Zastalem Zielona Góra. 24:11 na razie dla gospodarzy.
@Encore @fart

1

@michal26 Śląsk dużo zyskuje na grze w Eurocupie, no i oczywiśćie trener Urlep robi swoje :D

1

@takisobiektos fajnie grają. Bardzo zrównoważona koszykówka. Bardzo skuteczni są. 33 pkt w pierwszej kwarcie, to kapitalny wynik.

0

@michal26 Kto twoim zdaniem powalczy o mistrza?

0

@jaras121 sądzę, że Śląsk ma szanse. Zastal to zawsze Zastal - też mogą w nowym roku fajnie pograć.
Ogólnie cieszę się, że akurat te 2 zespoły dzisiaj grają w Hali Stulecia. Oprócz tego na pewno aktualni liderzy, czyli Anwil i Czarni Słupsk. No, ale Ostrów zeszły sezon też dobry i aktualny mistrz Polski. Sądzę, ze te 5 ekip powalczy o mistrza w tym sezonie.
To mi pozwala stwierdzić obecna świadomość polskiego basketu. Aż tak bardzo nie śledzę, by większą pewność mieć :)

0

@michal26 Ja sądzę że Czarni odpadną z tej rywalizacji w pierwszej czwórce wyląduje Zastal Ostrów Anwil i Wrocław dalej ciężko obstawiać wszystko zależy kto jak się jeszcze wzmocni.

0

@jaras121 no tak też może być. Ciekawe bardzo rozgrywki w tym roku.

1

@michal26 Bardzo wyrównane mam nadzieję że będą do końca takie same a zwycięzca zostanie zesloroczny mistrz. Jeśli jesteś z Wrocka pewnie w nowy rok się pojawię na hali 100 lecia.

0

@jaras121 no spod Wrocławia. Z Oleśnicy jestem ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?