La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1537 Culés

6

Ja chyba przespałem dzisiejszy dzień, bo grube tematy widzę, ze mnie ominęły.

Dembele odchodzi z klubu? No i super. Jak to powiedział Dodupyzaur w odc. "Wigilia" Kapitana Bomby:
"Marzenia się spełniają".

Jeśli prawdą okaże się odejście Dembele, a dodatkowo z klubu odejdzie Umtiti oraz Coutinho to w klubie zostanie...60 milionów euro na sezon. No powiem tak. Mało to nie jest. Przynajmniej będziemy mogli ROZWAŻAĆ zakontraktowanie rasowej "9", czy też kogoś na boki obrony (ze środkiem takiego problemu nie ma, jak z bokami...).

Do tego pewnie odejdą Luuki de Jongi, Demiry, jakies Collady, może Desty i będzie git kadra. Co prawda dalej będziemy musieli się użerać ze spoconą mordą Roberto, wiecznie przerażona Minguezą, czy miną jak po udarze Lengleta. No, ale przynajmniej coś do przodu się pchnie.

0

@michal26 mam nadzieje ze Roberty, Minguezy i Lenglety tez odejdą. Grosz do grosza i wiadomo co. Pieniądz jest na ławce trzeba tylko posprzątać szrot

1

@SinMistico Mingueza wyżej już nie podskoczy. Obym się mylił, ale...no nie ma opcji. Typ ma takie braki techniczne, że to nie jest do nadgonienia ambicjami.
Po prostu. Gość jest co najwyżej solidny i powinien grac w klubach typu Mainz, Wolverhampton, Osasuna, czy Genua, a nie w Barcelonie i to w pierwszym składzie.
Roberto? Podobnie, ale w nieco lepszych klubach. Takie Leicester to klub dla Niego, ewentualnie Valencia, czy Villarreal.
Lepiej już grac nie będzie.
Lenglet to najlepiej do Lyonu niech pójdzie czy Marsylii i będzie git. Tam się odbuduje chłop.

0

@michal26 collado powinien zostać

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?