La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1680 Culés

5

Ahh ten mityczny romantyzm footballu i uwierzyć, że ludzie nadal są zdziwieni leceniem piłkarzy czy trenerów na hajs. Piłkarz, kelner, prawnik, lekarz to są tacy sami ludzie, 95% z nich zawsze poleci za większym hajsem i nie ma w tym nic złego. A to, że Dembele przeciągał negocjację i dawał iskierkę nadziei jest niestety typową zagrywką w świecie piłkarskim. Ja tam mu życzę wszystkiego najlepszego, według mnie nie zrobił nic złego dostał od Barto taki kontrakt jaki dostał pacta sunt servanda.

1

@hayek Romantyzm, to masz na boiskach trzecioligowych lub niżej. ;D

0

@hayek Nie romantyzm tylko godność i przyzwoitość. Nie prawdą jest, że każdy idzie za hajsem, ludzie kierują się też innymi czynnikami.
To, że jakieś zachowanie jest typowe nie oznacza, że jest prawidłowe.
I Dembele akurat zrobił wiele złego, od siebie nic nie dał, nawet starań a mimo to klub w niego wierzył i wypłacał mu sowitą pensje za granie do późna na konsoli, spóźnianie się na treningi i wieczne L4. To jest właśnie godność i przyzwoitość, skoro ktoś ci dał tak wiele, jesteś bydlęciem a nie człowiekiem, jeżeli od siebie nie potrafisz dołożyć nawet grama uczciwości i chociażby wcześniejszego oznajmienia, że odchodzisz a nie bawienie się w kotka i myszkę, wiedząc ile ktoś ci dał i w jakiej jest obecnie sytuacji.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?