La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1295 Culés

0

Zawody o mistrzostwo Polski seniorów w łyżwiarstwie figurowym odbywały się w dniach 16-18 grudnia w słowackiej Nowej Wsi Spiskiej. Rywalizację zdominowali łyżwiarze MKS Axel Toruń, którzy triumfowali zarówno wśród solistów, solistek oraz par tanecznych. Jedynie konkurencję par sportowych wygrali przedstawiciele klubu ŁKS Soła Oświęcim.

Łącznie zawodnicy klubu z Torunia wywalczyli osiem medali podczas imprezy mistrzowskiej. Prezes MKS Axel Toruń Marek Kaliszek w swoim wpisie na Facebooku stwierdził, że organizatorzy mogli poprzestać na wręczeniu krążków medalistom MP. (...) Zawodnicy czują się upokorzeni, nie chcą o tym rozmawiać bo jest im po prostu wstyd. Lepiej było dać tylko medal - pisze Kaliszek.

Co otrzymali jego podopieczni, że o sprawie usłyszała cała Polska? (pisownia oryginalna - przyp. red.) - Mistrzyni Polski Seniorów w konkurencji kobiet Ekaterina Kurakova dostała w nagrodę rajstopy w rozmiarze 10-12 lat. Natalia Kaliszek, Mistrzyni Polski w konkurencji par tanecznych również rajstopy, ale w rozmiarze X-XL. Mistrz Polski w tej samej konkurencji, partner Natalii, Maksym Spodyriev otrzymał ochraniacze na łyżwy, Wice Mistrzowie Polski w tej samej konkurencji również ochraniacze. Ich trenerzy nic, może to i lepiej, że o nich nikt w PZŁF nie pomyślał, boję się też pomyśleć, co mogliby dostać - donosi prezes klubu z Torunia.

Ale wstyd...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?