La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1345 Culés

1

Jakie Moraty weźmy Villę odrazu!!
Ciekawe co ten Laporta dalej odwali..

0

@jedrek7000 A jaka jest twoja propozycja zasilenia ataku w styczniu?

konto usunięte

0

@jedrek7000 oceniajmy Laportę za rok, dwa. Nie teraz. Chyba żeś jasnowidz i już wiesz, że Morata okazałby się niewypałem. Dajmy im czas, niech działają, a za jakiś czas zweryfikujemy.

1

@pioz123 ale on wszędzie jest niewypałem

0

@pioz123 Widzę że Ty z tych co Dembele dają czas :D
Człowieku on sprowadził De Jonga XD

konto usunięte

0

@SinMistico Cou, Dembele czy Depay są przykładem, że jeśli w jednym klubie jesteś gwiazdą, w drugim możesz być nikim. W drugą stronę czasami też to działa. Wolę oceniać po fakcie. Na razie nie jestem zwolennikiem sprowadzenia Moraty ale jeśli chce go Xavi to należy dać mu narzędzia do pracy jakich chce. Jeśli się pomyli, będziemy mogli krytykować.

konto usunięte

0

@jedrek7000 de Jonga chciał Koeman. Więc dostał co chciał. Się ciesz, że przyszedł na wypożyczenie a nie na 5 letni kontrakt.

0

@pioz123 A ja chcę gwiazdkę z nieba. Sprowadził De Jonga czy nie sprowadził?

0

@jedrek7000 ty byś zrobił oczywiście lepiej? Chłop robi co może, ograniczeń ma od cholery

0

@DamianBarcaCule Trzeba być ograniczonym żeby ściągać Moratę do klubu mało jest innych napastników?

konto usunięte

0

@jedrek7000 nie rozumiesz podstawowej sprawy. Jeśli trener chce kogoś, bo ma swoją wizję, to należy mu go sprowadzić, pod warunkiem, że jest za co. Jeśli trener się pomyli raz, drugi, trzeci, to się mu dziękuję za pracę, bo oznacza to, że nie ma wizji lub jego wizja nie działa. Czy nie tak to powinno funkcjonować? Druga rzecz to dostosowanie tych planów transferowych do możliwości klubu. Chcieli (wg plotek) Haalanda, ale ich nie stać bądź Haaland woli Real, to szukamy napastnika, który jest na rynku i w pieniądzach, które mamy. A że Hiszpan? Jeszcze lepiej, łatwiej zgrać go z Pedrim, Fatim, Ferranem czy Busim. A czy będzie strzelał? To już od niego zależy.

konto usunięte

0

@jedrek7000 tak, trzeba być ograniczonym i Barca w tej chwili ma ograniczenia - finansowe. Znajdź kogoś w tych pieniądzach, kto z marszu się rozumie z całą naszą pomocą.

0

@pioz123 Gdzie ja coś pisałem o Haalandzie? Kłamca Laporta go obiecał zupełnie jak obiecuje Morawiecki a wychodzi całkiem inaczej. Nie pamiętasz jak Morata strzelał 3 gole ze spaloego? Ile on pieprzy okazji setek? Miał 70 baniek na kontuzjowanego Ferdynanda to nie znajdzie 15 na np Cavaniego?

konto usunięte

0

@jedrek7000 a może Xavi nie chce Cavaniego? Skoro nie rozumiesz o czym mówię, to nie bardzo chcę się produkować.

Tak, Laporta obiecywał ale jaki ma wpływ na to, że Haaland woli Real? Ma go upić i po pijaku podsunąć kontrakt do podpisu?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?