La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1675 Culés

2

Nabil Fekir ma kontrakt z Betisem tylko do 2023 i latem zostanie mu tylko rok do końca umowy więc byłby do wyjęcia za niewielkie pieniądze. Myślę, że byłaby to fajna opcja na prawą stronę, zwłaszcza w perspektywie odejścia Dembele.

13

@KibicBarcy123 a Fekir to nie jest raczej środkowy, ofensywny pomocnik, albo fałszywy napastnik ? Tak go z Lyonu kojarzę.

1

@panczo Fekir może zagrać na każdej pozycji w ataku, ale najlepiej gra kiedy może ściąć do środka z prawej strony na lewą nogę. Zachowując wszelkie proporcje, to jest zawodnik o podobnym stylu gry do Messiego.

konto usunięte

0

@panczo Gość się totalnie na skrzydło nie nadaje, a w pomocy mamy bogactwo

0

@KibicBarcy123 to moim zdaniem sprowadzanie zawodnika, który "może zagrać" na tej pozycji, nie ma najmniejszego sensu, co pokazały już wczesniejsze doświadczenia. Jak sprowadzać to tylko fachowca na swojej pozycji i tam go przerzucić. Takie wrzucanie na obce pozycje nie służy nikomu, może tak od święta zagrać, ale myślę, że kupować celowo, to trochę mija się z celem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?