La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2220 Culés

2

Wczoraj u Niemcow podawali a dzisiaj potwierdzenie w innym kraju.

https://mobile.twitter.com/disclosetv/status/1476958517869395969

0

@amanter szczepionki niewiele pomagają w kwestii hamowania wariantu Omikron(już czytałem wypowiedzi specjalistów, którzy twierdzili,że jest to łagodna i bardzo zaraźliwa wersja covidu, która atakuje głównie w pełni zaszczepienych).

0

@amanter a jaki procent zaszczepionych jest w tych krajach?

0

@joloskyy Dania 78% osób w pełni zaszczepionych

0

@arekfanBarcy a co zahamowły te szczepionki?

0

@arekfanBarcy A może dlatego atakuje głównie zaszczepionych, bo nieszczepione "szury" mają różnego rodzaju ograniczenia i siedzą pozamykani w bunkrach?

0

@ObiwanKenobi w Dani w ostatnich dniach padły rekordy jeśli chodzi o ilość zakażeń.Tak naprawdę nie widać poprawy pomimo tak wysokiego poziomu wyszczepienia.Omikron ma być wariantem, który będzie głównie atakował zaszczepionych,a niezaszczepieni rzadko będą chorować na tą odmianę covidu(trzeba jednak pamiętać,że są jeszcze inne odmiany jak np.delta).

0

@maroon wiesz dlaczego atakują głównie zaszczepionych?Obecna szczepionka nie chroni przed omikronem i nie zmienia tego fakt czy jesteś zaszczepiony 2 czy 3 dawkami(Omikron tak się zmutował,że jest w stanie ominąć działanie szczepionki).

0

@arekfanBarcy No coś ty - dlaczego jesteś antyszczepionkowcem i foliarzem? W telewizji mówiom, że trzeba się szczepić i że szczepienia działajom.

2

@ObiwanKenobi Hamują kolejki do kina i restauracji.

0

@maroon szczepionki działają (ale dużo słabiej niż można było się tego spodziewać)w zapobieganiu ciężkiemu przebiegowi covidu.Jeśli mówimy o tym co mówią eksperci w temacie omikronu to są takie opinie,że Szczepionki nie gwarantują ochrony przed omikronem nawet po przyjęciu kolejnej dawki.Według mnie trzeba zaakceptować covid jako chorobę sezonową i nauczyć się z nią żyć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?