La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2242 Culés

54

In 2020 :

Most goals for a single club : Pelé (643)
Most goals in a single league : Pelé (468)
Most goals in major finals history : Pelé (29)
Most trophies for a single club : Ryan Giggs (34)
Most hat-tricks in CONMEBOL NT history : Pelé (6)
Most appearances in El Clásico history : Gento (42)
Most goals for CONMEBOL internationals : Pelé (77)
Most goals in a single European league : Bican (447)
Most goals in history as a South American : Pelé (757)
Most appearances for Barcelona : Xavi Hernández (767)
Most appearances for Argentina : Javier Mascherano (147)
Most competitive Goals for Argentina : Gabriel Batistuta (38)
Most free-kick Goals for Argentina : Juan Román Riquelme (7)
Most Goals in the CONMEBOL WC qualifiers : Luis Suárez (26)
Most times being top scorer in big-5 leagues : Gerd Müller (7)
Most knock-outs G/A in major int. tournaments : Lima (17)
Most MVP awards in major int. tournaments : Zidane (2)
Most individual awards in int. tournaments : Lima (6)
Most consecutive UCL years with a goal : Raúl (16)

In 2021 :

Most titles for a single club : Messi (35)
Most goals for a single club : Messi (672)
Most goals in a single league : Messi (474)
Most appearances in EL Clásico : Messi (45)
Most goals in major finals history : Messi (31)
Most goals for CONMEBOL nt history : Messi (80)
Most consecutive UCL years with a goal : Messi (17)
Most goals in a single European league : Messi (474)
Most times being top scorer in big-5 leagues : Messi (8)
Most goals in history as a South American : Messi (758)
Most Goals in the CONMEBOL WC qualifiers : Messi (27)
Most knockout G/A in major int tournaments : Messi (22)
Most MVP awards in major int. tournaments : Messi (3)
Most individual awards in int. tournaments : Messi (7)
Most hat-tricks in CONMEBOL NT history : Messi (7)
Most competitive goals for Argentina : Messi (42)
Most appearances for Argentina : Messi (158)
Most freekick Goals for Argentina : Messi (8)
Most appearances for Barca : Messi (778)

You just can't be this good!!!

Kylian Mbappé : It's hard to believe playing with Messi , he played all his life in Barca. It's a big dream and a pride. I learn daily and we should benefit from it. Seeing him in Paris is a great moment in football history.

Roger Federer compliments Lionel Messi by labeling him ‘Greatest of All Time'
I think Leo Messi in the best player in history of football. I hope that one day he can win the world cup!!!

PS. Ech, żal dupę ściska odnośnie tego, że ten karzeł nie ma wielgaśnego MENTALU, bo gdyby go miał, to by dzierżył dosłownie wszystkie światowe rekordy, aaaa tak to gra na poziomie Starzyńskiego z Zagłębia Lublin!!! Senior @masq ,czy mógłbyś wesprzeć Leo nie tylko fizycznie, ale też MENTALNIE czy duchowo. Takie wsparcie MENTALNE jest bardzo ważne w sytuacjach stresujących, bolesnych czy trudnych, aaaa takowe obecnie przechodzi Leo w PSG, aaaa zwłaszcza w rozgrywkach Ligue 1??? :)))) Dobra, baw się dobrze, wszakże "Dobre myśli przynoszą dobry owoc, złe - zły owoc".

Wiem, co zaraz napiszecie pod moim postem??? O, fucke, znów ten zjeb wrzuca staty Leo, ileż można naparzać, to się już robi nudne, weź człowieku znajdź sobie jakąś dziunię, zrób coś ze swoim życiem, a nie tylko lizanie rowa LM7!!! Nie gniewam się na Was, bo takowa jest prawda, ale gdy Barça ruszy do boju, to zluzuję majty - słowo się rzekło :)

1

@Don-Corleone co dziś pijesz?

2

@Don-Corleone Czekalem na wpis, pozdro Don imienniku, szczęśliwego i baw sie dobrze :))

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Don-Corleone Messi i Feder dwie kozy

2

@Don-Corleone Messi GOAT!

konto usunięte

0

@Don-Corleone jak wytrzeźwiejesz to wypowiedz się pod moim postem z pytaniem. Ktoś Cię tam oznaczył, więc powinieneś mieć powiadomienie.

1

@Don-Corleone Donson jak zawsze, celnie i w punkt!

2

@HighestInTheRoom Aaaa dziękuję bardzo, to się ceni, serdecznie Pozdrawiam, baw się dobrze, bo życie - niestety - tak krótko trwa :) Viva C2H5OH po wsze czasy :)

1

@masq No co Ty, przecież jestem jeszcze trzeźwy, ile Ty masz lat, że tak wszystko bierzesz sobie to wszystko do serca, tym bardziej, że za koguta nigdy nie chciałem Cię urazić, nie muszę czuć miętę odnośnie Twoich wpisów, podobnie jak Ty do moich wysrwyów. Jesteś człekiem aż nadto inteligentym, bo nie każdy może skończyć farmaceutykę, akurat w tym temacie to mam trochę pojęcia, oczywiście, że nie posiadam takiej wiedzy jak Ty, ale zielony/m tyż nie jestem. Baw się dobrze, gdybym miał cośkolwiek do Ciebie, to wiedz jedno, że bym Ci pojechał po rajtuzach i vice versa, przybij internetową piątkę, zawsze będziemy się sprzeczać odnośnie LM7, ale to nie świadczy o tym, że Jesteś dla mnie Public Enemy Number One - bez Jaj Ladies and Gentleman :)))

1

@Nazio87 Wszystko haha :)

2

@Lionel_Messi10 Nawzajem - mój serdeczny internetowy Przyjacielu :)))

konto usunięte

1

@Don-Corleone mordeczko to był żarcik, ale serio chciałbym żebyś odpisał pod moim postem. Tymz pytaniem o Messiego, R10 i Maradone.

3

@masq Ajaja, znów nie wyczułem sarkazmu, człek się starzeje w zastraszającym tempie, pozwól, że odpiszę Ci innym razem, ponieważ walę C2H5OH, w każdym razie co Ci mogę powiedzieć??? Bardzo mi przykro odnośnie Twojego Dziadziusia, w zeszłym roku przeżyłem największą traumę w swym życiu, gdy moja najukochańsza Matula to zmarła mi na rękach. Po dziś dzień nie mogę się z tym pogodzić /otrząsnąć, jprdl, Life is Brutal, dlatego całuj, całuj i jeszcze raz całuj oraz okaż Dziadziusiowi jak najwięcej miłości, wierz mi, ale później się tego żałuje, dałbym wszystkie skarby świata, by choć raz pocałować /przytulić do siebie Matulę. Cóż zrobić, jebane c'est la, kiedyś ktoś dla mnie zwolnił miejsce na tym padole łez i smutku, niebawem ja zwolnię miejsce dla innych ludzi, ale śmierć to koniec wszystkiego. Dobrze, nie będę smucił, masz jak w banku Lehman Brothers, że Ci odpowiem na zadane przez Ciebie pytanko, Czim się Kamracie :)))

konto usunięte

0

@Don-Corleone nadajemy odrobinę na innych falach xD lecę na Bonda, pozdrawiam :)

1

@masq Również Pozdrowionka, pamiętam taki pastisz w latach 80. ów filmosław to był niemiecku pornos, odtwarzało się go na "Otake", ów pornol był pt. "Agent 007 - stercząca pyta", nie kłamię, bo po cholerę, ale fajowy był :) Dobra, nie zaczepiam Cię, do usłyszenia wkrótce!!!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?