La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1385 Culés

1

Jak to jest, że w Anglii mnostwo zakażeń, omikron króluje, a trybuny pełne ludzi bez maseczek? :)

0

@RivaldoVitorBorba Bo dzięki relatywnie wysokiej liczbie szczepień (choć 71% to nie szał) liczba zgonów jest stosunkowo niska. Średnia z ostatnich 7 dni oscyluje wokół 110.
Porównaj to sobie z naszym krajem.
Populacja Wielkiej Brytanii to 63 mln

1

@RivaldoVitorBorba bo tam wyszczepienie jest bardzo duze i to juz 3 dawką.

Maja masę chorych - ale osób w szpitalach i umierających bardzo mało.
Większość osób to tacy nosiciele z lekkimi objawami dzięki temu lub osoby bezobjawowe zdiagnozowane bo ktoś w rodzinie miał pozytywny i tam testują rodzinę.

Jak by tak u nas testowali to co 24h było by po 60-70tys osób z pozytywem :)

taka roznica :D :)

Statystyka to jest piękna i głupia ;)
więcej chorych jak u nas :D ale rubryka zgonów :D u nas lepsza jak u nich ;) więc wygrywają z nami :D :D

U nas się tylko ZUS cieszy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?