La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1537 Culés

2

Zdecydowanie moja ulubiona ekipa. https://ibb.co/2SzBKm4

Miło jest wrócić do Universum Mass Effect. Jestem dopiero na początku przygody z pierwszą częścią, ale muszę przyznać, że gra po poprawkach wygląda bardzo dobrze. Serio nie wygląda na grę z 2007 roku i na pewno jak dla mnie nie odstaje od tych młodszych.

@Kgorecki2500 @clyde

1

@IronSanHybrid Sobie ostatnio kupiłem remastera, żeby mieć je w jednym miejscu na Steamie (promocja jest) Ja osobiście zazwyczaj brałem do drużyny Garrusa i Tali

2

@IronSanHybrid Wrex i Garrus też moi ulubieńcy. :D w drugiej części Garrus i Thane.

0

@clyde Wrx'a nie da się nie lubić. Dużo przeklina no i zawsze robi swoje. Tak jak np. przy akcji z Pięścią. Zapłacili mu to wykonał zadanie, bo jak sam mówi nigdy nie zostawia nie dokończonej roboty :)

Polecam robić zadania poboczne, bo są ciekawe, a i zawsze dodatkowe kredyty i doświadczenia wpadają.

1

@IronSanHybrid robię, robię. W ogóle przez 2 części, które już skończyłam nie nawiązałam żadnego romansu. XD było blisko z Liarą ale w sumie uznałam, że mój Shepard będzie taki zimny i skupiony na zadaniu. W ogóle jak grasz to podejmujesz decyzje idealisty czy renegata? Ja ciągle idealisty no i jestem ogólnie dla wszystkich miła.

1

@clyde Ja przechodzę już kolejny raz. Najpierw przeszedłem jako idealista, a potem renegat. Teraz mieszam :) Co do romansów to ja romansowałem z kim się dało w tej grze :) Z Ashley, Kaidanem etc. Chyba tylko Garrusa i Wrexa nietykałem xD Związki dodają ciekawe scenki i rozmowy :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?