- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1537 Culés
Gorące dyskusje
Batys
7
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
25 odpowiedzi
kodi77
86
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
mmaciass
11
@CLS63AMG wyczuwam tu gorące, jak to w polityce bywa, sprawa jest szara nie czarno biała. Decyzje... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1537 Culés
2
Zdecydowanie moja ulubiona ekipa. https://ibb.co/2SzBKm4
Miło jest wrócić do Universum Mass Effect. Jestem dopiero na początku przygody z pierwszą częścią, ale muszę przyznać, że gra po poprawkach wygląda bardzo dobrze. Serio nie wygląda na grę z 2007 roku i na pewno jak dla mnie nie odstaje od tych młodszych.
@Kgorecki2500 @clyde
1
@IronSanHybrid Sobie ostatnio kupiłem remastera, żeby mieć je w jednym miejscu na Steamie (promocja jest) Ja osobiście zazwyczaj brałem do drużyny Garrusa i Tali
2
@IronSanHybrid Wrex i Garrus też moi ulubieńcy. :D w drugiej części Garrus i Thane.
0
@clyde Wrx'a nie da się nie lubić. Dużo przeklina no i zawsze robi swoje. Tak jak np. przy akcji z Pięścią. Zapłacili mu to wykonał zadanie, bo jak sam mówi nigdy nie zostawia nie dokończonej roboty :)
Polecam robić zadania poboczne, bo są ciekawe, a i zawsze dodatkowe kredyty i doświadczenia wpadają.
1
@IronSanHybrid robię, robię. W ogóle przez 2 części, które już skończyłam nie nawiązałam żadnego romansu. XD było blisko z Liarą ale w sumie uznałam, że mój Shepard będzie taki zimny i skupiony na zadaniu. W ogóle jak grasz to podejmujesz decyzje idealisty czy renegata? Ja ciągle idealisty no i jestem ogólnie dla wszystkich miła.
1
@clyde Ja przechodzę już kolejny raz. Najpierw przeszedłem jako idealista, a potem renegat. Teraz mieszam :) Co do romansów to ja romansowałem z kim się dało w tej grze :) Z Ashley, Kaidanem etc. Chyba tylko Garrusa i Wrexa nietykałem xD Związki dodają ciekawe scenki i rozmowy :)