La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1454 Culés

0

Ja nie rozumiem, Xavi rozmawia z Dembele i pyta czy chce zostać, ten opdowiada że tak i że Barca i jej projekt jest ważny, potem rzucają 40m rocznie i jakieś ogromne kwoty premii, znowu rozmawia z Xavim i dalej trenrer mu ufa.
To nie mógł Xavi wprost zapytać o co chodzi? Czemu w takim razie nie zwolni agenta skoro chce zostać? Czemu rozmawiają sobie jakby rozmawiali o przedłużeniu kontraktu w fmie a nie w prawdziwym klubie? Nie kumam tego po prostu dlaczego nie zapytają się tego połamańca o co mu chodzi i czy ma zamiar dalej grać w swoje gierki czy nie? Jak w jakiejś słabej komedii to wygląda.
Xavi nie rozmawia o finansach, ok, ale Laporta i reszta chyba go informują o czym ma rozmawiać z zawodnikiem? Planować go na drugą część sezonu czy nie? O co tu chodzi?

0

@kuz Nawet jeśli powiedziałby Xaviemu, że przedłuży to i tak finalnie końcowe zdanie będą mieć jego agenci. Patrząc na historię tego pana nie powinniśmy spodziewać się dotrzymania danego słowa. Już wcześniej napisałem, że nierozsądnym było potwierdzać transfer Ferrana dopóki nie przedłużymy Dembele bo teraz to on ma wszystkie asy w rękawie.

0

@hayek No ale on juz kilka razy poleciał z Xavim w uja a on mu dalej ufa? Coś tu nie gra bo chłop jedno mówi a drugie robi i dalej się na to nabierają.

0

@kuz a czemu zakładasz że Xavi mówi wszystko co wie do Pismaków ?

0

@kuz Albo zostaną ale chcą wyssać ile się tylko da.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?