- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1577 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
kodi77
43
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1577 Culés
4
Rockowy Top Wszechczasów - czołowa dziesiątka:
10. Black Sabbath - Paranoid
9. Dire Straits - Brothers in Arms
8. Guns N' Roses - Don't Cry
7. The Doors - Riders On The Storm
6. Queen - Bohemian Rhapsody
5. Led Zeppelin - Stairway To Heaven
4. Iron Maiden - Fear Of The Dark
3. Deep Purple - Child in Time
2. Metallica - The Unforgiven
1. Pink Floyd - Comfortably Numb
0
@damianex10 Że tylko raz pojawiło się Linkin Park? :C
0
@Rewolucja123 Za tydzień będzie zestawienie wg widzów, chyba gdzieś jeszcze można głosować :D
2
@damianex10 Pink Floyd zasłużenie pierwsze miejsce jak dla mnie
1
@damianex10 Queen za nisko jak dla mnie ;)
0
@Ghotti Jakaś mała odskocznia czasem musi być ;)
0
@damianex10 to twoja osobista lista czy skąd ściągnołeś ? Zbyt wiele mam tu WTF ? ;) przede wszystki 2 ostatnie miejsca to moim zdanie w okolicy 2 pierwszych miejsc (bohemian to też na pudle powinno stać) a Metalliki i Ironów w ogóle nie powinno być ale spoko lista tak ogólnie
1
@sokot To zestawienie wg jednoosobowej redakcji Stars TV, także wybór na pewno dość subiektywny ;)
1
@damianex10 ja 3 piierwsze ustawił bym tak:
Brothers,|
Bohemian,
Stairway
ale ogólnie to i tak jest top trudny do wybrania
0
@sokot Czyli ustawił byś tak jak co roku jest w kółko ustawiane więc dla niektórych to już nudne się zrobiło.
0
@Gall być może ale zapewne nie od parady co roku tak jest ;) zmieniać na siłe i odbierać palme pierwszeństa wszech czasów dla zasady jest bez sensu i niesprawiedliwe. Zresztą to mój wybór - jesli się pokrywa z jakimś sondarzem to przynajmniej mam wyrobiony gust ;)
1
@sokot No też tak uważam ale czy na siłę tego już nie wiemy nr.1 to słabo kojarzę a dla gościa to może być jakiś super utwór i tyle.
2
@damianex10
To co wybrałeś jest znakomite.
Na żywo nie widziałem
the doors,Queen choć solo Briana Maya widziałem
Z Pink floyd widziałem koncerty David G. i Watersa, ale jako całość Pink Floyd nie widziałem. Choć cały skład widziałem choć osobno.
Led Zeppelin widziałem jako duet Plant Page grali materiał LZ
Resztę widziałem.
To w różnych konfiguracjach
Black Sabbath, Ozzy- kilka razy
Gunsów że Slashem i bez
Iron Maiden z 2 różnymi voc i solowy koncert Bruca
Deep Purple 5 koncertów z 2 różnymi klawiszowcami w tym z lordem wszystko z Morsem ale widziałem solo z Richem B
Metallica z 2 różnymi basistami.
Mark Knopfler solo z materiałem DS
Metalica zastąpiłbym - enter sudman iron za wysoko I może the number of the beast
Z Ozzego wolę no more teras, show in the dark.co do Guns N Roses wielcome to the jungle albo november Rain
Dire Straits może być Money for Nothing