La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1569 Culés

9

Wy też dostaliście listy od dostawcy gazu z których nic nie wynika? :D w dużym skrócie: no elo, tu masz tabelkę tyle będziesz płacić w jednostkach o których nie masz pojęcia, nie napiszemy Ci ile płaciłeś ostatnio za taką jednostkę, będziesz płacić teraz tyle i ch*j. No elo do zobaczenia przy rachunku za gaz.

konto usunięte

0

@clyde cóż, kocham wszystkie kobiety.

1

@clyde dzięki za cynk, nie będę zatem zaglądał do skrzynki to się nie dowiem o podwyżce i mnie ona ominie.

0

@clyde Listu jeszcze nie dostałem żadnego, ale wysłali mi fakturę do zapłaty za listopad, a za kilka dni jeszcze jedną za ten sam miesiąc z dopłatą. Oczywiście, żeby się coś dowiedzieć to nie ma opcji bo się nie dodzwonisz, a jak napiszesz coś przez ten ich żenujący program PGNiG to odpiszą Ci jakaś automatyczną odpowiedzią od bota z której nic się dowiesz. Modernizacja serwisu trwa już ze 3 miesiące, odczytu z licznika nie da się podać, potem się okazuje, że wskoczył, ale z inną datą, a i tak sobie oszacowali po swojemu. Jednym słowem ŻENADA

0

@clyde Tez to dostalem...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?