La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1537 Culés

1

Jeśli Dembele nie obniży swoich żądań albo nie sprzedamy Umtitiego bądź Cou to ciężko będzie z rejestracja Ferrana i Moraty.

0

@AlwaysBlaugrana ale po co nam ten Morata jak tu trzeba walczyć o Halanda. Zejść z pensji Cou, Umtitiego, Dembele bo kokosów juz za nich nie dostaniemy. Sprzedać zbędnych piłkarzy np. Neto, Roberto, Brait, Lenglet.
Mnie jako kibica Barcy uwierają tez pensje Alby i Busiego. Bo po prostu juz nie sa najlepsi na swoich pozycjach a zarabiają jakby byli.
Albę bym zamienił na Gaye bo sama pensja Alby to prawie że kwota transferu nowego LO.
Temu klubowi na prawde moze pomoc tylko wielka czystka w szatni zapowiadana co rok po każdej kompromitacji a pozniej „jest jak jest”.

0

@SinMistico Kto jest lepszy od Busiego na jego pozycji? Kto mógłby go zastąpić? Przecież w tym sezonie Busi wrócił do najlepszej formy, co najlepiej widać w reprezentacji i w Barcelonie w meczach, w których go brakuje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?