La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1467 Culés

konto usunięte

4

Beka z niektórych polityków La Rambli. Jedni triggerują się na jednego posta o Mentzenie jadącym po Lewicy i odpowiadają 3 postami w ciągu godziny, mówiąc że Konfederacja sympatyzuje z nazistami, a drugim się odpala protokół Hamilton Silverstone 2021 i ruszają pod postami krytykującymi antyszczepionkowców. A oni nadal jak z nami jadą, tak jadą.

konto usunięte

7

@MesQueUnClub96 Z Ciebie i tak najwieksza beka tutaj wiec o czym my dyskutujemy

2

@MesQueUnClub96 I nadal jedyne co z tego jest, to gównoburze, nic nie wnoszące na te forum...

konto usunięte

1

@Rust_Cohle @Transu96 czemu po mnie jedziecie?

konto usunięte

1

@MesQueUnClub96 bo sobie na to zasłużyłeś

konto usunięte

2

@Rust_Cohle W jaki sposób.

konto usunięte

1

@MesQueUnClub96 dobra skoncz sie mazać farmazon

konto usunięte

2

@Rust_Cohle W tym poście to akurat ty płaczesz.

konto usunięte

1

@MesQueUnClub96 To ty sie użalasz, a ja Cie tylko wyjaśniam.
Otrzyj łzy

konto usunięte

2

@MesQueUnClub96 ej, czemu ty w 99% przypadków jak ktoś do ciebie tak pisze to ty herbujesz komentarze? Zauważyłem tez jak ja ciebie dissuje to mi dajesz herby

konto usunięte

1

@DaPidejpi no akurat tobie moglby przestać herbować.
Tu sie zgodzę

konto usunięte

3

@Rust_Cohle zazdrościsz mi ze mam o 0,03 lepsza średnia herbów na komentarz niż ty

konto usunięte

1

@DaPidejpi Co z tego jak ty dopiero na 15miejscu w zlotej pilce byles.
Nie zagrazasz mi niczym

konto usunięte

1

@DaPidejpi Bo jak coś jest zabawnego dla mnie to daję herba. Jak dostaję odpowiedzi po których się denerwuje to nie daje.

konto usunięte

1

@DaPidejpi Ja to samo robię. Powiedzmy, że doceniam przez niektórych zmarnowanie kilkudziesięciu sekund życia na przeczytanie i odpowiedź na mój komentarz. Może u niego podobnie, albo nawet swojego trollostwa nie bierze na poważnie.

konto usunięte

3

@MesQueUnClub96 to w takim razie bardziej denerwująco cię jak ktoś napisał, ze Lewy nie zasłużył na ZP od tego jak ktoś cię dissuje?

konto usunięte

2

@DaPidejpi Tak jak piszesz. Po mnie i tak na tej stronie wszyscy jadą od zawsze więc zwykle się z niektórych pośmieję.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?