- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1467 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1467 Culés
4
Beka z niektórych polityków La Rambli. Jedni triggerują się na jednego posta o Mentzenie jadącym po Lewicy i odpowiadają 3 postami w ciągu godziny, mówiąc że Konfederacja sympatyzuje z nazistami, a drugim się odpala protokół Hamilton Silverstone 2021 i ruszają pod postami krytykującymi antyszczepionkowców. A oni nadal jak z nami jadą, tak jadą.
7
@MesQueUnClub96 Z Ciebie i tak najwieksza beka tutaj wiec o czym my dyskutujemy
2
@MesQueUnClub96 I nadal jedyne co z tego jest, to gównoburze, nic nie wnoszące na te forum...
1
@Rust_Cohle @Transu96 czemu po mnie jedziecie?
1
@MesQueUnClub96 bo sobie na to zasłużyłeś
2
@Rust_Cohle W jaki sposób.
1
@MesQueUnClub96 dobra skoncz sie mazać farmazon
2
@Rust_Cohle W tym poście to akurat ty płaczesz.
1
@MesQueUnClub96 To ty sie użalasz, a ja Cie tylko wyjaśniam.
Otrzyj łzy
2
@MesQueUnClub96 ej, czemu ty w 99% przypadków jak ktoś do ciebie tak pisze to ty herbujesz komentarze? Zauważyłem tez jak ja ciebie dissuje to mi dajesz herby
1
@DaPidejpi no akurat tobie moglby przestać herbować.
Tu sie zgodzę
3
@Rust_Cohle zazdrościsz mi ze mam o 0,03 lepsza średnia herbów na komentarz niż ty
1
@DaPidejpi Co z tego jak ty dopiero na 15miejscu w zlotej pilce byles.
Nie zagrazasz mi niczym
1
@DaPidejpi Bo jak coś jest zabawnego dla mnie to daję herba. Jak dostaję odpowiedzi po których się denerwuje to nie daje.
1
@DaPidejpi Ja to samo robię. Powiedzmy, że doceniam przez niektórych zmarnowanie kilkudziesięciu sekund życia na przeczytanie i odpowiedź na mój komentarz. Może u niego podobnie, albo nawet swojego trollostwa nie bierze na poważnie.
3
@MesQueUnClub96 to w takim razie bardziej denerwująco cię jak ktoś napisał, ze Lewy nie zasłużył na ZP od tego jak ktoś cię dissuje?
2
@DaPidejpi Tak jak piszesz. Po mnie i tak na tej stronie wszyscy jadą od zawsze więc zwykle się z niektórych pośmieję.