La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2748 Culés

3

Lata 2009 - 2018: Najlepsze lata La Liga, prócz totalnej dominacji Realu i Barcy (czasem Atleti) to jeszcze dwójka najlepszych piłkarzy na świecie której co weekend każdy z nas patrzył który z nich strzeli więcej goli w lidze.

Piękne to były czasy, a Ronaldo i Messi zawsze dodawali więcej frajdy w oglądaniu meczów. Ten dodatkowy ich wyścig po pichichi zawsze napędzał lige. Teraz nawet jak tu przyjdzie Mbappe czy inny Haaland to już nie będzie to samo.

5

@Herato Realu i Barcy? W tych latach, to Real zdobył tylko 2 tytułu La Liga, Atleti 1. To była dominacja Barcy. 09/10 - Barca, 10/11 - Barca, 11/12 - Real, 12/13 - Barca, 13/14 - Atleti, 14/15 - Barca, 15/16 - Barca, 16/17 - Real, 17/18 - Barca. 6 tytułów Barcy. To były lata dominacji Barcy. Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd.

0

@Herato Dla dzieciaków to może być coś podobnego.

konto usunięte

2

@Rewolucja123
Myśle, ze kolega miał tez na myśli siłę La Ligi w Lidze Mistrzów, gdzie w krótkim okresie Real dwukrotnie zmierzył się z Atletico w finałach

0

@bartas97 'Najlepsze lata La Liga' - Jak mam to rozumieć? Jako najlepsze lata ligii.

konto usunięte

1

@Rewolucja123
Ligi, która liczyła się bardziej w Europie.
Ja to przynajmniej tak zrozumiałem :)

1

@Herato To były najlepsze lata w piłce noznej, świetna generacja piłkarzy, zajebiste mecze na najwyzszym poziomie, a teraz to takie meh te wszystkie mecze, nie budzą takich emocji jak wtedy w tych latach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?