La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1161 Culés

2

Terminator.


1

@Encore MVP

1

@fart Zdecydowanie aczkolwiek wydaje mi się że szef dostanie za rekord trójek

1

@Encore Teraz gdy Szaman wrócił Nets zamiatają ligę. KD MVP

0

@fart powrót Irvinga ich w perspektywie czasu osłabi. Jak można liczyć na gościa, który za tydzień stwierdzi że nie pojedzie np do Orlando bo tam jest bla bla bla.

0

@FCB24 No ma w głowie nasrane, ale z nim na parkiecie (nawet jeśli będą to tylko mecze wyjazdowe) mają większą moc w ofensywie. Było już w tym sezonie kilka takich spotkań gdzie zabrakło właśnie 3 opcji. Do tego jest graczem absolutnie znakomitym jedno zagranie/akcja może zmienić oblicze meczu.

1

@fart jakbym był fanem Nets to bardziej bym czekał na powrót Harrisa niż Irvinga :p

1

@fart Wczoraj z Indiana brał piłe w czwartej kwarcie i jechał do przodu

1

@FCB24 Harris to się tak spalił w ostatnich PO że masakra

0

@FCB24 Bez dwóch zdań Harris w formie to potężna broń. ;) a do tego jeszcze Broda, Szaman i KD i weź tu broń takich magików. ;D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?