La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1196 Culés

14

Jestem w kinie. O to jak Cinema City dba o ochronę przed Covidem i daje torby na wynos na popcorn XDDDDDDD większego absurdu chyba nie widziałem jeszcze serio
https://zapodaj.net/3c0d5d53d21a7.jpg.html

1

@Janas11224 No oni są upośledzeni do mnie sie przywalili, że pop corn mogę jeść dopiero na sali ponieważ w holu bezwzględnie nie mogę zdjąć maseczki xD

11

@Janas11224 Największym absurdem jest zakaz jedzenia w kinie, a za ten pomysł z torbami na wynos powinniśmy sieciom kin dziękować, bo można sobie podjeść na sali i mieć wywalone w te chore obostrzenia :-)

0

@Janas11224 na czym byłeś

konto usunięte

5

@Janas11224 największym absurdem było zamknięcie lasów, ale absurd kinowy myślę top 3 obok lasów i godzin dla seniorów:)

0

@Janas11224 Byłem 2 tygodnie temu i nikt nie wspomniał o maseczkach, żadnych toreb też nie dawali.

konto usunięte

0

@Janas11224 ide w sobote do cinemacity ma spidermana i powiedz mi normalnie na sali mozesz wejsc z taka torba i jesc popcorn? Z piciem to samo?

1

@Nazio87 Dom gucci
@Rust_Cohle daja ci taka torbę i możesz z nią wejść z popcornem i piciem

konto usunięte

0

@Janas11224 a jak cenowo szama wyglada? Mozesz napisac mniej wiecej?
Duzy popcorn po ile np

0

@Rust_Cohle 36 dałem za zestaw duet

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?