- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2192 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
28
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2192 Culés
0
System Pegasus nie jest na wyposażeniu polskich służb. Nie jest wykorzystywany do tego, aby śledzić, inwigilować kogokolwiek w naszym kraju — jeszcze niedawno zapewniał wiceminister obrony narodowej Wojciech Skurkiewicz.
Nie wiem, o jaki system pan pyta. Nie mam wiedzy, co to może być za system – tak w środę, 29 grudnia, na pytania TVN24 w sprawie oprogramowania szpiegowskiego Pegasus odpowiadał z kolei wiceminister sprawiedliwości Michał Woś.
Już wcześniej prezes NIK Marian Banaś informował o znalezieniu faktury na zakup tego oprogramowania. — Najwyższa Izba Kontroli już w 2019 r., przy okazji kontroli budżetowej, zwracała na to uwagę, kiedy znaleziono fakturę dotyczącą zakupu systemu Pegasus.
Po czym, uwaga uwaga, wchodzi Prezes Jarosław Kaczyński, wczoraj:
Pegasus to program, po który sięgają służby zwalczające przestępczość i korupcję w wielu krajach — zapewnił i dodał, że to oprogramowanie jest wykorzystywane ze względu na "zmianę technologiczną". — Źle by było, gdyby polskie służby nie miały tego typu narzędzia
I natychmiastowo TVP info puszcza twitty, że "za peło" używano gorszych narzędzi niż pegasus xD
1
@Amigo_Blanco xD nie słyszałem żeby ten system miał służyć do zwalczania korupcji. Nie miał być czasem do zwalczania terroryzmu?
0
@Amigo_Blanco jak wychodzą takie "afery" to z reguły odwrócenie uwagi od większego przekrętu. Pytanie co się tak naprawdę teraz odpitala?
W kwestii samej samej inwigilacji, jest od dawna i każdy kto ma smartfon w kieszeni już sprzedał wszystkie informacje na swój temat więc takie systemy zupełnie mnie nie szokują.
1
@Amigo_Blanco Co ten Jaruś się odkleił z tą korupcją jak Pegasus miał pomagać zwalczać terroryzm.
1
@Amigo_Blanco jak mówią, że nie używają, to znaczy, że używają :c