La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1448 Culés

konto usunięte

0

Robi/robił ktoś z was kawę w Chemexie? Polecacie? Chciałbym zacząć robić dobrą kawę (a nie parzuche) i myślałem właśnie nad tym. Spory jednorazowy koszt, bo około 2 stówek i drugie tyle młynek do kawy, a potem 100 filtrów za 5 dyszek, no ale nie ma nic za darmo. Myślałem też nad aeropressem, ale minusem jest to, że w nim zrobi się jednorazowo maksymalnie 200 ml kawy, a w Chemexie nawet litr.

konto usunięte

0

@TheNekro94 nie prościej i wygodniej ekspress do kawy ?

konto usunięte

0

@Ghotti Dobre ekspressy sporo kosztują, na razie nie potrzebuje takiego, ale w przyszłości pewnie się wyposażę.

konto usunięte

0

@TheNekro94 no zalezy czy chcesz Jurę czy DeLonghi co kto woli

0

@TheNekro94 ja mam ekspress DeLonghi za 1300 i sobie chwalę, a to co wydasz to będzie prawie połowa tej sumy.

0

@TheNekro94 Podstawe i tak stanowi młynek, jest ważniejszy od ekspresu, z odpowiednimi żarnami stalowymi.
A jako zaparzacz polecam dobry French press.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?