La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 791 Culés

0

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że całe zło za stratę pkt. zostanie przypisane grze w osłabieniu, a nie ogólnie ch**owej grze na tle takiego przeciętniaka jak Granada.

1

@Catalanian1991 Przeciętniak, który wygrał z AM i do czerwonej kartki Gaviego praktycznie nie istniał.

0

@norbi77 ?? Wyjaśnisz coś więcej? Wg Ciebie to jest mocna ekipa w La Liga, czy jak? Bo nie bardzo rozumiem Twój komentarz.

1

@Catalanian1991 prócz mocnych i słabych są jeszcze ekipy pomiędzy. Taka ekipa jest Granada.

0

@elmayakos pomiędzy mocną i słabą ekipą jest przeciętna, czego dalej nie rozumiesz? Polecam przeczytać definicję przeciętnego - "zwykły, typowy, średni, uśredniony", to tak w ramach pomocy naukowej.

0

@Catalanian1991 Rozumiem, że my jesteśmy z topu?
Zdominowaliśmy ich całkowicie, ale grać w osłabieniu zawsze jest ciężko. Gdyby nie to, to tej dyskusji by nie było i radowalibyśmy się z 3 pkt.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?