La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1412 Culés

konto usunięte

0

Pod względem taktycznym Xavi prezentuje się nieźle ale pod względem dokonywania zmian to jest jeden wielki sabotaż drugi Koeman i takie są fakty nasz generał musi się jeszcze sporo nauczyć i tu nie ma usprawiedliwienia że nie ma kogo wstawić wystarczyło tylko zdjąć wcześniej Gaviego i zostawić tego Luuka a na skrzydła dać Depaya i Abde.

konto usunięte

0

@Emhyr To powinien Gaviego zdejmować już 5 razy w tym sezonie. Nikt nie mógł przewidzieć tego ze akurat dziś Gavi nie wytrzyma

0

@Emhyr ja byłem zaskoczony że Dembele zostawił, nie był jego mecz a on z reguły nie daje rady grać na dobrym poziomie 90 minut.
Do tego jakby to śmiesznie nie brzmiało to obroną Granady nie radziła sobie z Luukiem.
Byłem przekonany że Memphis i Abde wejdą na skrzydła.
Gavi te kartki na wyrost dostał, Barca powinna skończyć w 10 ale to Pique zasłużył na czerwo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?