La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1565 Culés

konto usunięte

23

Dembele nadal bez gola w lidze a w zarządzie i w kibicach nadal nadzieja i chęć przedłużenia kontraktu. To że czasami robi wiatr to jest straszne zaślepienie bo kiwać potrafi większość skrzydłowych i Abde wcale od niego nie odstaje. Dać mu odejść i zapomnieć jestem pewny że w innym klubie przepadnie i będzie jak Martial.

2

@Emhyr Abde nie odstaje ... a co potrafi ten Abde bo odkąd chłopak zaczął grywać w pierwszej drużynie to nic nie pokazał i skończy jak Carlesy Perezy , Tello czy Deulofeu .

konto usunięte

21

@ShawnC a co pokazuje Dembele oprócz strzału 10 km od bramki i losowymi akcjami?

3

@Emhyr A co daje Abde? Więcej takich średniakiów to i walczymy ze średniakami. Jesteście ogłupieni juniorami, a później oczekujecie walki o trofea. Judga, Abde to nie poziom na LM, na walkę o LL. Mogą być zmiennikami ewentualnie, ale nie pierwsza 11-tka.

konto usunięte

0

@tbas Dembele też jesteś oglupiony bo co on daje? Tyle co Abde czyli prawie nic z tą różnicą że za Abde nie musisz płacić milionów a poziom masz ten sam.

0

@tbas co fakt to fakt. W tym zespole to chyba tylko torres i fati to nieco wyzsza polka aczkolwiek fati szklany. Tu potrzeba nowej 9 tki i skrzydel bo dembele tez odchodzi

2

@Emhyr on to nie Leo, jak ma wokół siebie średniaków to na ich tle jest poprostu tylko dobry. Wierzę że Fati i Torres dadzą ta różnice, ale jednak potrzeba jeszcze 9-tki z topu. Tak takiego Halanda, Salaha itp. Bez kogoś kto robi różnicę my wymusimy 1 brameczke modląc się by nie popełnić błędu i tracąc 1. Podsumowując, nigdzie za 0 ojro nie znajdziemy takiego skrzydłowego. Oczywiście mówię o transferze nie o pensji, dlatego naciskają by został, ale jego oczekiwania to bzdura

konto usunięte

0

@tbas Ale w moim toku rozumowania nie chodzi o to żeby stawiać na Abde tylko go porównałem z Dembele z którym przynajmniej ja różnicy nie widzę. To że potrzebujemy zawodników doświadczonych z topu to wiem.

2

@Emhyr mecz w Pucharze to on nam wygrał. On robił wiatrak z przodu jako jedyny. On wyrównał. Ja widzę różnicę. Z Benfika to on wyglądał na poziom Lm vs pozostali napastnicy

0

@tbas dembele który zagra czasem dobry mecz z słabym zespołem, chce wysoką pensje do tego co chwilę kontuzja. Co może być nie tak ? Jeszcze można policzyć ile on strat notuje. Zobacz wczoraj co grał w 2 połowie jeżeli, nawet akcji nie zrobił. Ogólnie moim zdaniem jest trochę w 4 literach bo żeby jechać na Ms musi grać a tutaj Barcelona ma pole do popisu. Taki jeździec bez głowy czasem mu coś wyjdzie i tyle.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?