La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1603 Culés

1

Jak Kean jest pierwszym wyborem w Juve to pokazuje jak słaby musi być Morata bo ten Wloch to dla mnie nieporozumienie...

2

@maniak33333 Tylko, że Morata jest wypożyczony i po sezonie odchodzi, a Kean jest piłkarzem Juve, więc chyba lepiej stawiać na swoich?

1

@AlexDark00 pewnie tak. Oglądasz jego mecze ? Chłopak nic nie wnosi. Nawet pół akcji nie potrafi zrobić no ale jak uważasz E powinien grać to dobrze bo trener Juventusu też tak uważa i wychodzi mu to bokiem ;)

1

@AlexDark00 po wejściu Moraty za Keana i udziale przy bramkach masz dalej takie same zdanie że lepiej przegrać swoimi niż wygrać wypożyczonymi ;)

1

@maniak33333 Nie mam takiego zdania, ale spójrz na to tak-po co ogrywać kogoś, kogo za pół roku nie będzie? Kean jest młody i Juve stawia na niego pewnie po to, żeby się rozwinął i dlatego, że jest ich piłkarzem.

0

@AlexDark00 przecież go wypożyczyli więc chyba po to żeby im pomagał. Mogę się założyć że wypozycza albo sprzedają tego Kean w najbliższym czasie chyba że nikogo nie kupią ;) 6 lat w 6 klubach chłopak był.

0

@maniak33333 Wiem, ale miał udany epizod w PSG.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?