La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1089 Culés

25

"Zdaniem wielu Polaków, gdyby teraz rządziła opozycja,byłyby teraz podwyżki, a nie obniżki podatków"- Dziennik tvp.
Nie wierzę w ich bezczelność...

5

@Przemek2323 xDDDD w sumie nie zdziwiłbym sie gdyby wiekszosc tego narodu tak myślała.

2

@Przemek2323 Ja tylko jestem ciekaw czy opozycja jest aż tak bardzo słaba, czy po prostu bardzo mądra i specjalnie robią te błędy wizerunkowe, bo nie chcą przejąć tego syfu po pisie. Jak myślisz?

3

@Przemek2323 Konrad Wąż był autorem tego materiału? :p

3

@Przemek2323 ale po uj oglądasz telewizję propagadnową ... proponuje odciąć się od tvp i tvn polsat teżjest nieźle kupiony. Im więcej ludzi (młodych) tak zrobi tym szybciej się ogarniemy z tymi matołami. Pozdrawiam.

3

@sokot Może kolega @Przemek2323 chce zobaczyć na co idą jego podatki, TVP kosztuje nas 2 mld zł rocznie

1

@Przemek2323 Hahahaha, brak słów już na to co się dzieje w tym kraju

1

@tomek8756 taaaa. bo tvp mu o tym pewnie powie ...szczerze - jak Tusk (co by być ironicznym) ;)

2

@tomek8756 nie zwróciłem uwagi,ale chyba nie :D

2

@Przemek2323 To PiS obniża podatki? Dobrze wiedzieć :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?