La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1642 Culés

1

Ciekawe czy to będzie ostatni mecz Poche jak dostaną w czapę

2

@GeraltzKatalonii przeciez maja i tak 10 pkt przewagi nad druga druzyna

2

@Barcaa12 Przecież ligę francuska w tym sezonie to by bez trenera wygrali. Chodzi o to ile meczów dostają w czapę albo remisują w ostatnim czasie i może to niepokoić szejka w kontekście LM

1

@GeraltzKatalonii myśle że wszystko zależy od Ligi Mistrzów

1

@Hubsao Myślę że jeśli taka forma się utrzyma to tam nie wytrzyma Pochettino do 1/8 LM. W tej chwili w takiej formie to oni mają marne szanse z Realem i pewnie szejk to widzi

1

@GeraltzKatalonii dla mnie głupota byłoby go zwalniać przed meczem z Realem :) za mało czasu dla nowego trenera.

1

@Hubsao No jakby go po tym meczu zwolnili to jeszcze ponad miesiąc do meczu. Moim zdaniem to ostatni dzwonek bo inaczej zbiorą ostry łomot

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?