La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1202 Culés

konto usunięte

40

Kiedyś miałem takie plany na emigrację do Australii. Po tym co się tam teraz wyprawia nie zamierzam odwiedzić tego kraju nawet w celach turystycznych.

8

@ściah jak zobaczyłem filmiki z aligatorami i anakondami które se wchodzą do domów to już nie miałem najmniejszej ochoty tam jechać.

6

@ściah i gdzie tu uciekać nawet Cejrowskiego w Ekwadorze dojechali z obostrzeniami

2

@ściah a co się dzieje?

5

@ściah A niby jak to co się dzieje teraz mogłoby Tobie przeszkadzać jako turyście np. w 2025 roku? W Polsce i na Węgrzech mamy rządy odszczepieńców a kwaśnica czy żurek od tego nie smakują gorzej, z kolei gdy chodzisz po parkach narodowych nie musisz myśleć o Ziobrze.

5

@ściah osobiście postrzegałem Australię za niemalże obcy Świat, pełen różnorakiej różnorodności zwierzęcej jak i przyrodniczej, jednakże nie sądziłem że to obcy Świat jeśli chodzi również o MÓZGi rządzących tam ludzi...

Też strasznie " przejechałem " się na tym Państwie i myślę że takich ludzi na Świecie jest wielu, którzy zaniechają nawet odwiedzin turystycznych.

konto usunięte

0

@ściah Witaj w klubie. Ja 5 lat temu aplikowalem o prace tam jako stolarz budowlany. No i sie dostalem ale wspolnie z partnerka stwierdzilismy, ze nie chcemy na nowo wszystkiego zaczynac (juz 12 lat mieszkam a UK).
No i kuwa dzieku bogu!!!

0

@ściah Australia nigdy nie była dobrym miejscem do emigracji.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?