La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2817 Culés

1

Miał ktoś z Wasz ściąganą wode z kolana? Boli to?

2

@paweldunajecfcb miałem z 20 razy. Zależy od lekarza, jak się postara to nie boli. Ogólnie nie ma się czego bać.
Ale może mam podwyższoną tolerancje, bo coś takiego
(

) miałem 3 razy :P

0

@paweldunajecfcb Nie boli. Ostatnio lekarz zrobił mi to niemal z zaskoczenia i nawet nie wiedziałem co mnie czeka.

1

@paweldunajecfcb Miałem i była masakra.
Ale ja mam niski próg bólowy, takie zabawy to dla mnie zawsze horror.
Igła gruba jak dla konia i do tego typ jeszcze nią ruszał, żeby odciągnąć cały płyn.
Myślę, że z powodu grubości igły ten zabieg jest sporo gorszy niż zwykły zastrzyk.
Ale ogólnie to zawsze przy wkłuciach stawowych jest dużo stresu, a ostatecznie każdy jakoś to znosi.
Gorszy temat, jeśli trzeba to powtarzać wielokrotnie, tego bym sobie nie życzył.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?