La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1532 Culés

konto usunięte

0

Djoko jednak zagra w AO. Świetna wiadomość. Jestem ciekaw jego dyspozycji po tym wszystkim.

1

@TheNekro94 No niestety.Nazwisko zrobiło robotę i musieli bo hype is hype.

konto usunięte

2

@Encore Jakie Ty musisz mieć smutne życie...

1

@Encore Co niestety? Dobrze, tylko ośmieszy ten kraj jeszcze bardziej, jak tam wystartuje.

0

@TheNekro94 ale to nie jest pewne mogą go jeszcze cofnąć do ośrodka

0

@TheNekro94 Ja?Mam zajebiste życie byku xD

konto usunięte

0

@Borneo Aa to tego nie wiedziałem.

0

@TheNekro94 To teraz już wiesz i gitara

0

@TheNekro94 wyrok sądu nie przesadza sprawy.zwładza go może go spowrotem zamknąć

konto usunięte

0

@Encore Nie pisałem do Ciebie jakbyś nie zauważył.

konto usunięte

0

@Borneo No jakby go cofnęli po wyroku sądu to już przesada.. Przecież oni też na tym tracą..

0

@Borneo Nie odeślą go bo jest zbyt znany.Już niektórzy tenisiści dostali out ale #1 rankingu na bank wezmie udział.

4

@TheNekro94 świetnie. Nie dał się pieprzonej psychozie, przy wygranym turnieju będzie podwójne zwycięstwo.

konto usunięte

2

@Sztosik Przecież jak on wygra, to będzie to materiał na film. Ciekawe jak będzie odbierany przez publikę w Australii. No chyba że mecze będą przy pustych trybunach.

0

@BartqRKO Grają normalnie przy kibicach

konto usunięte

2

@Encore Wyczuwam duży potencjał na zamieszki i protesty.

0

@TheNekro94 nie wiem mogą się uprzeć i zrobić dla przykladu

0

@Encore tym bardziej mogą przykładowo podejsć

0

@TheNekro94 za Kultem "A które prawo dla nas A które prawo dla nich...."
Jak muszą się czuć teraz pozostali co nie zostali wpuszczeni do Australii albo mieszkańcy ktorzy mają i muszą przestrzegać obostrzeń . Bo tluszcza chce igrzysk . Mam nadzieję ze go nie wpuszczą.

0

@BartqRKO i nie zdziwił bym się. Jesli jest takie prawo to nie powinni go naginac, tym bardziej ze to tylko sport .

konto usunięte

0

@kazbychu Chyba źle odebrałeś to co napisałem. Ludzie są za Djokovicem i podziwiają go za "walkę" z chorymi przepisami w Australii. Widzą w nim nadzieję na poprawę sytuacji w ich kraju. Nie wiem jak to się zakończy, ale najbliższe tygodnie mogą być ciekawe.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?