La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1226 Culés

2

Noż się w kieszeni otwiera jak się widzi, że Xavi zamiast Nico wystawił FDJ bez formy, który nie zagrał zagrał ani 1 dobrego Klasyku w naszych barwach i jest bez formy...

2

@Coutinho007 i na dodatek jest bez formy :/

0

@Omoziu I po kontuzji. Jak znowu będzie jak wóz z węglem biegał i podawał do najbliższego to już strace chyba resztki cierpliwości do niego.

2

@Coutinho007 uważaj z tym nożem w kieszeni. Strach o jajca ;)

0

@Azi Ja mam teraz stracha o wynik :D

0

@Coutinho007 pierwszy klasyk pod wodzą Xaviego?

1

@Coutinho007 De Jong to taki typ piłkarza że co by nie grał to go nie posadzą na ławce, no chyba że miałby dolegliwości. Niestety.

1

@Tollusiek zobacz jaka konkurencja mu rośnie. Jak będzie słaby to nim się obejrzysz już będzie w innym klubie.

0

@Tollusiek Jeżeli ma grać tak jak do tej pory to mam nadzieję, że nastąpi to jak najszybciej.

0

@Wychowanek Pisze o FDJ że to jego chyba 6 klasyk będzie u nas a w pozostałych 5 zagrał przeciętnie albo słabo.

0

@Coutinho007 to wiem. Jednak pierwszy pod wodzą Xaviego więc tamte się dziś nie liczą

0

@Wychowanek Jak nie liczą? FDJ pod wodzą Xaviego to jeszcze gorzej gra chyba niż za Koemana, Setiena i Valverde.

0

@Coutinho007 normlanie. Dziś jest tylko ten mecz i gra w pierwszym składzie. Tamte się dziś nie liczą

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?