La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1310 Culés

1

Moim zdaniem sprzedać jeśli nie teraz (przynajmniej część), to latem należy pozbyć się:
Neto, Desta, Umtiti, Lenglet, Minguezę, Puiga, Pjanica, Coutinho, Depaya, Braithweite'a (10. piłkarzy).
Nie przedłużać: Roberto i Dembele (2).
Zastanowić się co dalej: Frenkie de Jong (1).
Ograniczyć występy do minimum: Pique, Alba, Busquets (3).

Czyli ponad pół kadry do odstrzału. Wiem, że to nierealne, żeby wszystkich naraz się pozbyć, ale prawda jest taka, że z tymi piłkarzami Barcelona nic już nie osiągnie.

Kupić: 2xPO, LO, ŚO, ŚN (typowa 9) czyli razem minimum 5 piłkarzy. Boki obrony i "9", to powinny być priorytety.

Jeżeli ma w tym klubie dojść do rewolucji na boisku, to trzeba pozbyć się balastu w postaci spasionych piłkarskich kotów i wypalonych graczy oraz tych, którzy nie są w stanie nic więcej dać tej drużynie. Xavi powiedział, że w Barcelonie za nazwisko się nie gra, więc od nowego sezonu czas to pokazać!

konto usunięte

2

@Don Lucas Po wojaku czy jakies mleko przeteminowane?
Z Czym do ludzi rany..
Najlepsza druzyna to połączenie młodosći z doświadczeniem kiedy niektórzy w koncu to pojmą.?

0

@MarioVeB! Też tak myślałem i mówiłem do tej pory. Dlatego Marc na bramce Pigue i Alba w obronie, Busuets w pomocy i doświadczona "9" miały się sprawdzać. Ostatnie El Classico ostatecznie mnie upewniło, że weterani Realu zjadają naszych i wypluwają. Dlatego ich rolę w zespole należy ograniczyć i to mocno. Gdyby jeszcze mieli takie zaangażowanie jak Dani Ales, to pewnie byłoby inaczej. Busuets i Alba walą babola za babolem niemal co mecz.

Poza tym przyjście takiego Gayi i innych 2 doświadczonych defensorów (niewypalonych) zapewni to doświadczenie w drużynie. A jak wiesz dobry zespół buduje się od defensywy. U nas to leży i kwiczy i żaden Klemą czy Umtiti tego nie zmienią.

Chcesz dyskutować, to dawaj argumenty kogo byś zostawił, a kogo odpalił i dlaczego, pogadajmy.

0

@Don Lucas ja się zgadzam z tym że co do Dembele mam mieszane uczucia jeśli podpiszę kontrakt na warunkach klubu niech zostanie jest Torres I jego ko tuzje nie bolą wtedy.Nie trafią bo długi nie grał.To normalne.Co do starszych niech uczą busi grał kilka męczy fantastycznie jeden popełnił bład.Puque na ligę jest ok.Alba powinien rywalizować z gaia nie on też uczy się od niego taktyki itp.Co do reszty odczucia mam te same.Deoay jest po covidzie i kontuzji dałbym na ocenę pół roku to samo dest.Reszta out

0

@Don Lucas Alba i Busi chyba sporo zarabiają, nie wiem czy klub stać na sadzanie ich na ławce.
Albo drastyczne obniżenie płacy i ławka, albo transfer.
Pique bym zostawił na czwartego stopera z małą wypłatą, a tamtych panów pożegnał, bo jeden co chwila kontuzje, a drugi człapie coraz bardziej.

0

@Don Lucas Ja nikogo nie sprzedaję ani nie kupuję, zdaje się na Xaviego, bo to on rządzi a nie jakieś no-name z La Rambli.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?