- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1512 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
2
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1512 Culés
0
City wzięło by tego Kanea bo gdzie on się odnajdzie jak nie w Anglii, a my przytulili byśmy Halanda
3
@MrShakira ja to byłem w szoku, że Pep podpisał tego Grealisha za taką kasę.
0
@Gaucho Trener nie podpisuje zawodników, może co najwyżej sobie kogoś zażyczyć lub zażyczyć wzmocnienie na daną pozycję.
1
@koziar w Anglii nie jest trener, tylko manager :)
0
@Gaucho Czyhrynski do tej pory nie może dojść do siebie.
0
@Gaucho mimo wszystko manager nie podpisuje sam zawodników
1
@Gaucho Manchester City ma dyrektora sportowego odpowiedzialnego za transfery. ,,Menadżer" Guardiola to kwestia historycznego nazewnictwa w Anglii. Owszem byli tacy menadżerowie, którzy także zajmowali się transferami, w sensie celami transferowymi ale w najlepszych klubach menager zaczął stawać sie trenerem a za transfery zaczął odpowiadać dyrektor z powodu znacznego wzrostu profesjonalizmu oraz ograniczonego czasu. Po prostu nie da się być najlepszym trenerem oraz najlepszym menadżerem jednocześnie w dzisiejszych czasach. Dyrektorem odpowiedzialnym za transfery w City, od lat jest twórca potęgi składu Barcelony Guardioli- Txiki Begiristain. Dziękuję.
0
@koziar chyba nie chcesz mi wmówić, że Pep dostaje zawodników jakich wymyśli sobie dyrektor sportowy? Dyrektor sportowy jest odpowiedzialny za podpisanie kontraktu i przeprowadzenie negocjacji z zawodnikiem i jego agentem, jakiego sobie zażyczy manager Pep. Dziękuję.
0
@Katalończyk 99 mimo wszystko oczywiście, że nie.
0
@AduŚ07 w wywiadach z Pepem po odejściu z Barcelony, była mowa o żalu do Rossela za pozbycie się po sezonie Chygrynskiego. Ponoć Pep miał plan i wiedział jak go rozwinąć, ale to mogła być tylko gierka czysto polityczna.
0
@Gaucho ,,Dyrektor sportowy jest odpowiedzialny za podpisanie kontraktu i przeprowadzenie negocjacji z zawodnikiem i jego agentem" Brawo, że sam do tego doszedłeś, choć długo Ci to zajęło.