La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1332 Culés

0

Styl "Magma" wymyślony na Śląsku przez Kaliber 44.
Wlaśnie usłyszałem w wywiadzie z Fokusem, który polecam. Ciekawe.



1

@koksik2700 Nie przepadam za fokusem, po tym jak sie sprzedał nagrywając ze sztuczną lalką kawałek.

0

@Lionel_Messi10 Tu też jest o tym myśl. :)

1

@koksik2700 Powiem Ci mordo, ze z Paktofoniki to zawsze uwielbiałem Magika i troche Rahima. :)) a fokus to dla mnie byl obojętny. :)

Edit. I sprzedal sie, nie powinien nagrywać ze sztuczną lalką tracku, mógł odmówić nawet jak jest koleżanką jego.

1

@Lionel_Messi10 Ja mam trochę inne podejście, ale też zawsze Magik i Rah byli ponad Fokusem. Jednak wydaje mi się, że mam dośc otwartą głowę na takie zagrywki. ;d

konto usunięte

0

@Lionel_Messi10 W takim razie Eminem to dopiero się sprzedał... Masakryczne podejście. Fokus z całej Paktofoniki jest najlepszy.

1

@TheNekro94 Prowokujesz? Napisalem swoje zdanie, jak to widze, a tego pędzla Eminema to nie lubie, mam innych idoli z za oceanu.

2

@koksik2700 Rozumiem mordo, no i widze ze po części popierasz ze Magik i Rahim nad Fokusem. :)
Magik miażdżyl tekstami. :)

1

@Lionel_Messi10 Zapraszam @Coutinho007 do dyskusji bo PFK dużo słuchał. :)

1

@Lionel_Messi10 No jasne, pamiętam jak sporo słuchałem kiedyś PFK ehh fajne czasy :D

1

@TheNekro94 i ja się pod tym podpisze. Magik i Rah byli (Rah, dalej jest) nie do podrobienia Ale to Fokus miał niesamowite władanie języka i pozwalało mu robić co chce :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?