La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1642 Culés

0

Teraz jeszcze pytanie - czy Djokovic nie będzie miał 3 letniego zakazu wjazdu do Australii?

@Encore @MesQueUnClub96 @TheNekro94 @kewin

konto usunięte

0

@mekston Nie było o tym dotychczas nigdzie mowy. Nie mam pojęcia, choć jakbym miał obstawiać to jednak nie. Pewnie się dowiemy na dniach.

0

@TheNekro94 wlasnie pojawiaja sie takie informacje. Podobno jest taka luka:

The three-year ban can be waived in certain situations, including compelling circumstances that affect the interests of Australia, or compassionate circumstances that affect the interests of an Australian citizen or permanent resident.

Pytanie czy Djoko podejdzie pod ten zapis

0

@mekston co za różnica i tak go nie będą wpuszczać bo niexasxczepiony

0

@maniak33333 moga sie zmienic przepisy w miedzyczasie, moze tez Djokovic zmieni zdanie i zdecyduje sie zaszczepic ale jakby 3 letni istnial to szczepienie moze mu nie pomoc

0

@mekston do końca roku odejdą od nakazu szczepień. Dużo krajów wejdzie już w normalność z tą chorobą bo szczepionki i tak uja daja więc albo normalność i nauka życia z tą chorobą albo będzie jak w Australi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?